Ana sayfa Aşk Büyüleri Toprakla Yapılan Aşk Büyüsü

Toprakla Yapılan Aşk Büyüsü

1896
0

Toprakla Yapılan Aşk Büyüsü

Toprakla Yapilan Ask Buyusu - Toprakla Yapılan Aşk Büyüsü
Toprakla Yapılan Aşk Büyüsü

Ne zaman olursa olsun ya da tarihin hangi çağından bu güne kadar gelmiş olursa olsun aşk büyüleri insanlık tarihi için her zaman çok büyük bir öneme sahip olan büyü uygulamaları ritüeli olarak kendisini göstermeyi başarmış olan büyüler arasında yer almaktadır. Aşk büyülerinin uygulanması sayesinde pek çok insan aradığı mutluluğu bularak hayatının çok büyük bir bölümünü bu mutluluğun ve eşinin ona kazandırdığı büyük bir haz ile geçirmiştir diyebiliriz.

Aşk büyülerinin ortaya çıkışı hakkında net ve kesin bir tarih söylenmesi söz konusu olan bir durum olmasa da insanların birbirlerine karşı olan duygu ve düşüncelerini çok iyi bir şekilde fark etmelerinin ardından bu duygulara bir karşılık bulmak amacı ile giriştikleri faaliyetlerden itibaren gün yüzüne çıkmıştır diyebiliriz. Aşk büyüleri sayesinde pek çok insan sevdiğine kavuşmuştur. Ayrıca aşk büyüleri sadece karşılıksız bir sevgi içerisinde olan insanlara özel bir büyü çeşidi değildir. Aynı zamanda evli çiftler evliliklerindeki sorunları ortadan kaldırmak ve tekrardan ilk günkü sevgi, saygı ve sadakatle birbirlerine bağlanmak adına bu aşk büyülerini tercih etmektedirler.

Toprakla İcra Edilen Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü ritüellerinin uygulanması sayesinde insanlar istedikleri erkeği ya da kadını kendisine çok kolay bir şekilde aşık edebilir. Bir takım zamanlarda ise her insan istediği biçimde bir aşk yaşayamamaktadır. Aşk karşılıklı olduğu tarzda aynı zamanda karşılıksız bir sevgi şeklinde gelişmiş de olabilir. Karşılık göremeyen aşklar adına insanlar kendi başlarına bir çözüm üretmekte gerçek manada zorlanabilirler. Ancak büyüler sayesinde karşılıksız görünen aşklar bile karşılıklarını bulacaklar ve insanların mutluluğu yeniden sağlanacaktır.

Okumalısın  Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır
yazin kalp sagligini korumak icin 9 oneri 20072002 m2 300x200 - Toprakla Yapılan Aşk Büyüsü
Toprakla Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri konusunda epey bir şekilde etkili olarak bilinmekte olan büyülerden sadece bir tanesi de toprak kullanımı sayesinde gerçekleştirilmekte olan büyülerdir. Toprak sayesinde gerçekleştirilmekte olan aşk büyülerinin kalıcı ve çok etkili bir şekilde tesir göstermesi kesinlikle toprağın etkisinden ötürü olan bir durumdur. Bununla birlikte büyüye başlamadan hemen önce herhangi bir noktadan daha önce ölmüş olan birine ait olan bir toprak alınmalıdır. Söz konusu olan bu toprak genel olarak bir kavanoz içerisine konularak mobil hale getirilebilir yani taşınabilir. Ancak toprak ile herhangi bir maddenin teması ya da bir şeyin karıştırılması kesinlikle söz konusu bile olmamalıdır.

Kavanoz ile taşınıp getirilen toprak medyum hocasına verilerek toprak ile aşk büyüsünün yapımına başlanılır. Büyünün başarılı bir şekilde gerçekleştirildiği zaman yaklaşıl olarak on gün içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Aynı zamanda medyum hocanın sihirli sözler ve de aşk duaları ile bezediği toprak sevilen kişinin evinin ya da çalışıyor ise iş yerinin önüne bırakılmalıdır. Bazı durumlarda da daha büyük etki sağlamak isteyen kimseler bu toprağı sevdiği kişinin sürekli bir biçimde kullandığı bir toprağın içerisine gömerek daha güçlü bir etkiye sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Toprak İle Aşk Büyüsünü Kime Yaptırmalı?

Bir mezar toprağının içerisinden alınacak olan bir toprak ile birlikte büyüklerin yapılması için daha önce bir toprak büyüsü yapmış olan deneyimli bir medyum hocasına başvurulmalıdır. Aynı zamanda tabi ki büyü işlemini gerçekleştirirken işi sadece ticarete dökmüş olan ve sadece insanların umutları ve hayalleri ile oynayan kişilere de dikkat edilmesi gerekiyor. Aynı zamanda söz konusu medyum hocasının kendi alanında çok büyük bir bilgi birikimi ile birlikte aynı zamanda çok sağlam bir manevi yapıya da sahip olması ve diğer boyuttakilerle iletişim kurabilmesi de beklenmektedir.

Okumalısın  Kısa Zamanda Sonuç Veren Aşk Büyüsü Yaptırmanın Faydaları

Ayrıca Aşk Duası Hakkında yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments