Ana sayfa Bağlama Duaları Nişanlıma Bağlama Duası

Nişanlıma Bağlama Duası

3075
2

Nişanlıma Bağlama Duası

Nisanlima Baglama Duasi - Nişanlıma Bağlama Duası
Nişanlıma Bağlama Duası

İlişkilerde şüphesiz ki en önemli şey, olmazsa olmazlardan bir tanesi bağlılık duygusudur. Bağlılık sayesinde kişiler birbirlerine olan güvenlerini, sadakatlerini kaybetmezler ve böylece bir ilişki sağlıklı bir şekilde yürür. Bazı ilişkilerde özellikle de nişanlılıklarda ve evliliklerde ne yazık ki belli bir süre sonra bağlılık duygularında azalma olduğu fark edilir. Bunun en belirgin habercisi de aldatma gibi olayların yaşanmaya başlanmasıdır.

Ya da sevginin azalması, birbirleriyle hiç ilgilenmemeleri, kişilerin artık birbirlerinden soğumasıdır. İnsanlar böyle durumlar ile karşılaştıkları zaman farklı yöntemlere başvururlar. Bu yazıda da ele alacak olduğumuz dualar bu yöntemlerden bir tanesidir. Yazı içinde nişanlıma bağlama duası konusunu ele alacağız. Bu duanın ne anlama geldiğini, etkilerinin nasıl etkiler olduğunu, kuvvetli olup olmadığını ve nasıl yapılıyor olduğunu sizlere anlatacağız.

Nişanlımın Bağlanması İçin Dua

Nişanlıma bağlama duası yani nişanlımın bağlanması için dua günümüzde çok sık uygulanır. İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda da insanların bu konu ile ilgili daha detaylı ve gerçek bilgiler arıyor olduğunu görüyoruz. Bu yüzden sizlere ilk olarak bu duanın ne anlama geldiğini anlatacağız. Bu dua nişanlıların birbirine bağlı hale gelmesi amacı ile uygulanan bir dua türüdür. Çok gülü bir duadır.

 

Çok güçlü etkilere sahip olmasına rağmen duanın uygulanışı gayet kolaydır ve her bir sıradan insan bu duayı çok pratik bir şekilde uygulayabilir. İnsanların bu kadar tercih etmesinin sebebi de kolay bir dua olup etkili olmasıdır. Bu dua sayesinde ilişkiler yoluna girer, huzursuzluklar biter, aldatma olayları son bulur. İlişki, nişanlılık dönemi tamamen güven üstüne kurulu hale gelir ve öylece evliliğe doğru da doğru adımlar atılır.

Okumalısın  Bağlama Duası

Nişanlıma Bağlama Duası Yaptırmak İstiyorum

indir - Nişanlıma Bağlama Duası
Nişanlıma Bağlama Duası

Bu duayı yapmak isteyen insanlar genel olarak nişanlıma bağlama duası yaptırmak istiyorum demektedir ve bu konu üzerine araştırma yapmaktadır. Eğer siz de bu tarz bir istek içinde iseniz bu duayı rahatlıkla yapabileceğinizi size söyleyebiliriz. Duayı yapmanız için gerekli olan en önemli şey ve hatta tek şart gerçekten imanlı bir insan olmanızdır.

Dua eder iken Allahtan yardım istersiniz ve bunun için de inançlı olmanız gerekir. Eğer inancınız eksik durumda ise ya da hiç inanmıyor iseniz duayı asla tek başınıza uygulamamalısınız. Bu anlamsız olacaktır. Dua bu durumda iken asla kabul olmaz. Bu yüzden imanınız yeterli ise dua kesinlikle tutar.

Nişanlıya Bağlama Duası

Nişanlıya bağlama duası yapılır iken pek çok farklı yöntem olduğu görülür. Her bir uzman kişinin yani hocanın bu duayı kendine has yöntemler ve tarifler ile uyguladığı bilinir. İnsanlar eğer bu duayı doğru bir yöntem ile yapmak istiyorlar ise kesinlikle bir hocadan duanın nasıl yapılması gerektiğini öğrenmelidirler.

İnternet üzerinde verilen tarifleri uygulamaktansa hocanın verdiği bir yöntemi uygulamak daha güvenilir olacaktır. Bazı hocalar çeşitli nesneleri kullanıp duayı yaparlar. Bu nesneler arasında bez parçaları ya da fotoğraflar olabilir. Bazı hocalar da bu nesnelere ihtiyaç duymaz. Sadece duanın doğru bir şekilde okunması ve belli ritüeller ile bunun yapılması yeterli olur.

Nişanlım İçin Bağlama Duaları

Nişanlım için bağlama duaları kesinlikle İslami açıdan sakıncası olmayan dua türleridir. Bu dualar iyi niyetler ile Allahtan yardım istenerek yapılır. Kişi hem içini dua ederek rahatlatır hem de isteklerinin gerçekleşmesi için yaratana sığınır.

Bunda hiçbir sakınca ve tehlike yoktur. Kişiler bu duayı ederek sevdikleri insan ile mutlu bir hayat yaşamak isterler. Amaçladıkları şey ilişkilerinin sağlam temeller üzerinden yürümesidir. Bağlılık çok önemli bir şeydir ve sağlanması için pek ala dualardan yardım alınabilir.

Okumalısın  Dating being Independent: 6 Guidelines

Bu duanın etkileri ise çok gülü olan etkilerdir. Belirtiler baksın şekilde ortaya çıkar. Kolay yapılan bu dua doğru bir şekilde uygulanmış ise etkileri birkaç gün içinde görülecektir. Ve uzun bir süre de sürecektir.

Duanın ektilerinin baskın bir şekilde çok uzun yıllar boyu sürdüğü bilinmektedir. Eğer siz de nişanlınız ile olan ilişkinizin çok uzun yıllar boyu en iyi şekilde, bağlılık ile sürmesini istiyor iseniz bu duayı yapabilirsiniz.

Sizlere bu dua, nişanlıma bağlama duası ile ilgili verebileceğimiz genel bilgiler bunlardır. Diğer dualar hakkındaki bilgileri görmek için sitemize girip diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ceren Elif
Ceren Elif
2 yıl önce

En yakın arkadaşım sevdiği kız uğruna tüm hayatını karatıyorken ben buna bir çözüm bulma arayışlarına girdim sadiye hocayı duymuştum ama kendim halletmeyi denedim birçok farklı seçeneği denedim ama sadiye hocam hariç herşeyin sahte olduğunu bizzat ben şahit oldum arkadaşımla konuştum kızla konuştum aileleri ile konuştum fakat hiçbir yol kat edemedim çünkü bu iş yok zor ve belalı bir işti en son hocamın kapısını çaldım ve bu çocuğun işin içinden çıkması için bir yardım eli istedim. Allah razı oslun. hocamdan bu konuda bana hazırladığı huzur sağlık aşk dualarını tek tek uyguladım ve pes etmedik hocam ile sürekli iletişim halinde kalarak bu zor süreci beraber atlattık hocamla tanıştıktan sonra herşeyin ne kadar kolay olabileceğini inanmanın ne kadar güçlü odluğunu öğrendim Allah razı olsun hocamdan bugün arkadaşlarım çok düzenli bir ilişkiye başladı ve şuan hepsi çok mutlu bende arkadaşlarımdan minnet duyulan saygı hissedilen biriyim Allah hocamdan razı olsun

kerim-ank06
kerim-ank06
2 yıl önce

bende çok çareler aradım denedim ama sonuç alamadık. sadiye hocayı önerir misin kardeşim ya??