Ana sayfa Muhabbet Büyüleri Muhabbet Büyüsü Duası

Muhabbet Büyüsü Duası

128
0

Muhabbet Büyüsü Duası

Muhabbet Buyusu Duasi 1 - Muhabbet Büyüsü Duası
Muhabbet Büyüsü Duası

Evlilik birçok insanın hayalinde vardır. Mutlu bir evlilikle insanlar, ömür boyu sürecek güzel bir yola adım atar. Ancak bazı durumlarda çiftlerden biri eşine ilgisiz davranabilir. Böylece evlilik içindeki huzur bozulur. Bu yüzden birçok kişi muhabbet büyüsü duası okuyarak evlilikleri içindeki huzuru sağlamaya çalışır. Muhabbet büyüsü duayla güçlenerek daha etkili olur.

Muhabbet büyüsü duası için deneyimli ve güçlü bir hocayla çalışmak gerekir. Çünkü büyü yapılırken belirli ritüeller uygulanır. Ritüellerin doğru şekilde uygulanması büyük bir tecrübe ister.

  • Allah ismi şerifinin vefki sezab suyu ve kalemle yazılır.
  • Vefk, daha sonra nar veya hurma dalına asılır.
  • Habbahan buhuru tüttürülerek Allah’ın ismi 4356 kez zikredilir.

Eşler Arası Muhabbet Duası

Ev içinde yaşanan anlaşmazlıklar, bazı zamanlarda soğukluk getirir. Bu durumun çözülmesi için kadın veya erkek muhabbet dualarını ve esmaları araştırır. El- Vedud esması bir evde eksik olduğunda eşler arasında sorunlar ortaya çıkar. Sevginin eksik olduğu bir evde El-Vedud isminin anılmasına gerek vardır. Dualarla zikredilen esma sorunların çözülmesinde etkilidir.

Duha Suresi eşler arasındaki kırgınlıkların son bulması ve muhabbetin artması için okunması gereken duadır. Bu dua her gün 100 defa El-Vedud Esmasıyla birlikte 21 kez okunmalıdır. İşlem gerektiği gibi uygulandığında ev içindeki sorunlar ve sevgisizlik problemi çözülecektir. Eşler, Allah’ın izniyle evliliklerini ömür boyu mutlu sürdürecektir.

44 Kere Okunan Muhabbet Duası

Eşlerin veya sevgililerin zaman içinde ilgisinin azaldığı görülebilir. Böyle durumlarda Allah’a sığınarak dua etmek etkili bir yol olacaktır. Ancak yoğun bir hayata sahip kişiler, duanın düzgün uygulanması için alim bir hocaya danışmalıdır. Böylece dua, kişi için okunur ve yanlış uygulamalar olmadığından endişeye gerek kalmaz.

Okumalısın  Cinler İnsanlara Musallat Olur Mu, Cinler İnsana Nasıl Musallat Olur?

44 kere okunan muhabbet duası için belirli bir zaman söylemek mümkün değildir. Ancak geceleri daha sessiz ve sakin olacağından daha etkili olur. Yine, gece insanlar, duygularını daha yoğun bir şekilde yaşar. İçten edilen bu dualar, kısa süre içinde etkisini gösterir. Fakat dua gece olduğu gibi gündüz de sessiz, sakin ve temiz bir ortamda okunabilir.

Suya Okunan Muhabbet Duası

İki kişi arasındaki sevgi bağlarını güçlendirmek için suya okunacak muhabbet büyüsü duası vardır. Suya okunan muhabbet duasında kişinin niyetinin iyi olması gerekir. Temiz kalp ve abdestli olarak okunan dua kişiler arasındaki sevgi bağlarını güçlendirir. Ancak suya okunan muhabbet duası özen ve ilgi istemektedir.

Suya okunan muhabbet duasının daha iyi etki göstermesi için alim bir medyumdan yardım alınması gerekir. Çünkü duanın eksiksiz ve doğru bir şekilde okunması önemlidir. Dua, belirli sayıda suya okunmalıdır. Ardından kimin niyetine dua edildiyse o kişi suyu içmelidir. Yalnız önemli olan duayı eden kişinin durumu kimseyle paylaşmamasıdır. Böylece dua daha hızlı etkisini gösterir.

Ayrıca Mucize Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments