Ana sayfa Muhabbet Büyüleri Muhabbet Büyüsü Duaları

Muhabbet Büyüsü Duaları

153
0

Muhabbet Büyüsü Duaları

Muhabbet Buyusu Dualari 1 - Muhabbet Büyüsü Duaları
Muhabbet Büyüsü Duaları

Muhabbet Büyüsü Duaları: Birlikte olduğunuz partnerinizle yahut eşinizle aranızda sevgi ve muhabbetin azaldığını mı hissediyorsunuz? Her yetişkin ve akli yeterliliğe ulaşmış insan için bu gibi sorunların çözülmesi öncelikle karşılık konuşma ve iletişimle mümkün olmaktadır. Ancak bazı durumlarda iletişimin de yeterli olmadığı hususlar söz konusu olabilir.

Bu gibi durumlarda inancınıza bağlı olarak spritüal geleneklerden ve kadim bilgilerden faydalanmak ve sorunu çözmek isteyebilirsiniz. İşte muhabbet büyüsü duaları da bu gibi durumlar için birçok insanın başvurduğu bir dizi dua ve ritüeli kapsayan eylemlerdir.

Hangi inanca sahip olursanız olun, muhabbet duası etmek sadece karşı tarafın değil sizin için de oldukça faydalı bir yöntem olacaktır. Peki muhabbet büyüsü duaları nedir ve nasıl yapılırlar?

Saça Okunan Muhabbet Duası 

Partnerinizle yahut bir arkadaşınızla, tanıdığınızla, aile ferdinizle aranızda muhabbetin artması için edebileceğiniz muhabbet büyüsü dualarının farklı formları mevcuttur. Bu duaların kötücül büyü formatında olmadığı hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir.

Bunun nedeni bu büyüyü dua aracılığıyla uygulayan kişinin herhangi bir canlıya zarar vermemesi ve kötücül bir niyet barındırmamasıdır. Eğer muhabbet büyüsü dualarını başka bir canlıya zarar verecek şekilde icra ederseniz, dualar kesinlikle işe yaramaz yahut yarasa dahi kısa ömürlü olacak ve kötücül tarafı size geri dönecektir.

Bu sebeple bu duaları etmeden önce tamamıyla iyi niyetler taşıdığınızdan ve hiç kimseye zarar vermediğinizden emin olmalısınız. Sonrasında gönül rahatlığı ile bu ritüelleri uygulayabilir ve sonuç almayı bekleyebilirsiniz.

Muma Okunan Muhabbet Duası

Muhabbet duası farklı çeşitlerde ve formlarda olabilmektedir. Tesirleri ve etki etme süreleri yaptığınız ritüellere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Hangisinin sizin için en uygun olduğunu bilebilmek için deneme yanılma yöntemi uygulayabilir yahut içinizden geleni seçerek olabilecek en uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Muma okunan muhabbet duası bu tüm muhabbet duaları içerisinde en etkili olanlardan birisidir. Yapımı ise oldukça basittir:

  • 2 tane tercihen el yapımı mumu alın.
  • Aralarında mesafe olacak şekilde yan yana koyun.
  • Her iki mumu da partneriniz ve siz olacak şekilde zihninizde imgeleyin.
  • Gece vaktinde bu imgelemi sürdürerek muhabbetin artması yönünde dua edin.
  • Mumlar bitinceye kadar her gece bu ritüeli sürdürün.
Okumalısın  Muhabbet Büyüsü Yapılışı

Bu muhabbet duası oldukça etkili ve hızlı sonuç veren bir ritüeldir.

Lahutiye Muhabbet Duası

Son yıllarda adını oldukça sık duyduğumuz Lahutiye öğretisi ile de muhabbet duası uygulamak mümkündür. Ancak şunu bilmek gerekir: Lahutiye de diğer birçok öğreti gibi kötü amaçlar güdülerek yapılamaz. Niyetiniz kötü olduğunu ve bir başkasının fiziki yahut ruhsal zararını talep ettiği sürece sonuç alma imkânınız da düşecektir. Yahut sonuç alsanız dahi bu sonuç sürdürülebilir olmayacak ve kötücül niyetler size geri dönecektir.

Lahutiye duası edebilmek oldukça basit ve sürdürülebilirdir. Her gün belirlediğiniz bir saatte abdest aldıktan sonra duanızı en açık ve en doğru şekilde Allah’a paylaşarak yapabilirsiniz. Bu duanın en önemli tarafı sadece partnerinizin size karşı olan muhabbetini artırmasından ziyade sizin de partnerinize bakış açınızı değiştirerek daha iyimser ve olumlu şekilde yaklaşmanızı sağlamasıdır.

Ayrıca Muhabbet Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments