Ana sayfa Soğutma Duası Kuvvetli Soğutma Duası

Kuvvetli Soğutma Duası

993
0

Kuvvetli Soğutma Duası

Kuvvetli Sogutma Duasi 1 - Kuvvetli Soğutma Duası
Kuvvetli Soğutma Duası

Kuvvetli soğutma duası, soğutma duası dediğimiz zaman genel olarak aklımıza kişilerin ikili ilişkilerde problem yaşadıkları kişilerden kurtulabilmek için yapmış oldukları dualar gelmektedir. Bu duaların yapılmasındaki en önemli sebeplerden biri insan yaşamında zorlukların meydana gelmesidir. Bu dualar sayesinde insanlar ailelerinden arkadaşlarından sevdiklerinden rahat bir şekilde uzaklaşabiliyorlar.

Ayrıca bu duanın edildiği ve üzerinde soğutma olduğu kişiler rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Duanın kişi üzerindeki etkisi yaşanmaya başladığı süreçte kişi evliyse eşinden ayrılmakta, nişanlı ise nişanlısından ayrılmakta kişinin çocukları annesi babası gözüne hiçbir şekilde gözükmemektedir. Ayrıca bu duaların etkisi ile evli kişilerin evlilikleri bozulurken aralarında huzursuzluklar da yaşanmaktadır.

Tesirli Soğutma Duası

Tesirli soğutma duası, soğutma duası çoğu zaman kişilerin hayatlarında ihtiyaç duydukları dua çeşitlerindendir. Birbirini seven iki insanın birbirinden ayrılmalarını istemeleri durumda başka  kişiler tarafından Kuvvetli soğutma duası edilmektedir.  Bu dualar ile kişinin karşılıklı sevgi, saygı bağları azalarak aralarındaki kin nefret ve soğukluk duygusu atmaktadır.

Ayrıca bu noktada üzerinde soğutma duası etkisi görülen kişiler kendileri için tutunacak bir yer arayıp yanlış karar verme ihtimalleri de bulunmaktadır. Gerçekten bir aşk duygusu hissedilmeden yaşanan ilişkilerde karşıdaki kişiyi incitmeden bu dualar edilerek, karşıdaki kişi ile iletişim bağı koparılabilir. Kuvvetli soğutma duasının etkisi ile birlikte karşıdaki kişiye karşı soğukluk yaşar ve aradaki bağ tamamen yok olur.

Hızlı Tutan Soğutma Duası

Hızlı tutan soğutma duası. yapmanız için gereken işlemler aslında çok basittir. Eğer bu konuda bilgi sahibi değilsiniz öncelikle alanında uzman bir hocaya başvurmanız gerekmektedir. Ayrıca bu dualar edilirken kişi isteğini yalnızca Allah’tan istemesi gerekmektedir. Etkili soğutma duaları kullanılırken insanı birbirinden ayırmak için yapılması gereken dualar bütününde korunması gerekir.

Okumalısın  Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Ayrıca yapılacak olan duaya  tamamen odaklanması ve soğutmak istediği kişiyi düşünerek yürekten dua etmesinde fayda bulunmaktadır. Bu duaların farklı farklı çeşitleri bulunurken Kuvvetli soğutma duası bu dualar arasında yer almaktadır. Bu duanın kabul olması durumunda birlikte olduğu kişi ile arası bozulur ve birbirleriyle anlaşmazlık durumu başlar. Karşıdaki kişi artık soğutma duasının yapıldığı kişiyi beğenmez başka bir insana karşı saygı, sevgi ve aşk duygusu ihtimali de artarken bu duaların yapılması hakkında detaylı bir bilgiye sahip değilseniz alanında uzman bir medyuma başvurabilirsiniz.

Gerçek Soğutma Duası

Gerçek soğutma duası, denildiği zaman öncelikle aklımıza çevrenizdeki kişilerden ya da sevdiğimiz kişilerden ayrılma yani  gerçek soğutma duası ile kişiler çevresindekiler, görmek istemedikleri, konuşmak istemedikleri kişileri kendilerinden uzaklaştırabildikleri gibi Kuvvetli soğutma duası farklı bir kişi de başka kişiler için yapabilir. Bu duanın etkisi altında olan kişiler karşıdaki kişi ile iletişim kurmak istemezler. Onlara karşı soğukluk, nefret duygusu hissederken bazen bu durumu anlatamaya bilirler bu noktada alanında uzman medyum veya hocalara başvurması da tavsiye edilmektedir.

Çok Güçlü Soğutma Duası

 Çok güçlü soğutma duası, karşımıza farklı türlerde çıkmaktadır. Öncelikle bu dualar kişilerin arkadaşından, işinden, dış görünüşünden, yemekten, insanlardan, cinsellikten, alışveriş, ailesinden, akrabalarından, kumardan soğutması için farklı farklı yapılmaktadır. Etkili soğutma duası ile belirtmiş olduğumuz duygulardan rahat bir şekilde kurtula bilir ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ayrıca farklı soğutma duaları için farklı işlemler de uygulanmaktadır. Bu konuda alanında uzman bir medyumdan yardım almanız tavsiye edilir. Bu dualarda farklı malzemeler ve tılsımlı sözler de kullanılıyor. Duanın edilmesi ile istediğiniz kişiyi soğutabilir ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu büyünün özelliklerinden veya çeşitlerinden bir tanesi eğer sizin üzerinizde bulunuyorsa, kendinizi eskiden hissetmediğiniz gibi hissediyorsanız bir medyumdan ya da hocadan destek almanız önemlidir.

Okumalısın  Eşimi Başka Bir Kadından Soğutma Duası

 Kuvvetli Soğutma Duası Nasıl Yapılır?

Kuvvetli soğutma duası nasıl yapılır? Soğutma duası nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız, öncelikle kişiler hayatlarında büyük zorluklar yaşarlar. Bu zorluklar karşısında ilişki yaşadığı ya da iletişim kurduğu kişi ile alakalı ise bu kişinin kendisinden uzaklaşmasını ister. Burada Etkili soğutma duası yapılabilir. Aynı zamanda kişi üzerinde böyle bir işlemin olduğunu da anlayabilir. Bu durumda ömür boyu bu duanın etkisi altında alabilecekken alanında uzman bir medyuma başvurarak üzerinde bulunan hissiyat hakkında bilgi alıp işlem sağlanabilir.

Aşk Büyüsü Yapanlar yazımızı da okuyabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments