Ana sayfa Sevgi Duası Kendini Sevdirme Duası

Kendini Sevdirme Duası

1007
0

Kendini Sevdirme Duası

Kendini Sevdirme Duasi 1 - Kendini Sevdirme Duası
Kendini Sevdirme Duası

Kendini sevdirme duası, bir kişinin kendini erkeğe ya da kadına sevdirmek için okuması gereken dualardır. Bu dualar hakkındaki bütün detayları sizler için topladık. Öncelikle dinimizde bir dileği olan bir isteği olan ya da gerçekleşmesini istediği bir şeyi çok isteyen kişiler dua ederler.

Bu dualar sonrasında ise dualarının kabul olmasını dört gözle beklerler. Müslüman olan kişiler gönüllerinde ki sevgi duygusunu tamamlamak için yüce Allah’tan sevdiklerinin de kendilerini sevmesi için manevi etkisi yüksek olan tılsımlı dualar ederler.

Ayrıca bu dualar sonrasında duanın kabul olması ile birlikte sevdikleri kişi ile dünya evine girip mutlu mesut yaşamak isterler. Kişiler bu yönde dualar ve istekler de bulunabiliyor. Dinimizde her türlü çaresiz kalınan durumu kurtarıcısı Allah’a dua etmektir.

Bu kişiler için dertlerine derman bulması anlamına gelmektedir. Ayrıca bu dualar okunurken islami kurallara göre yapılan dualardır ve bu dualar sonucunda sonuca pek çok kez ulaşılmıştır.

Birinin Sevmesi İçin Dua

Birinin sevmesi için dua, arayışında bulunan kimseler manevi yönden isteklerini ulaşmayı amaç edinmişlerdir. Bu yönde çok etkili ve çok faziletli dualar bulunurken duaların kısa sürede tutması ise kişileri mutlu etmektedir.

Bu noktada kişinin Kendini sevdirme duası çok iyi yapmalı ve sonuca ulaşmak için beklemelidir. Ayrıca sevdikleri kişinin kendilerini en iyi şekilde sevmelere sevgilerine karşılık vermeleri talep edilir. Birini kendine sevdirme de okunması gereken bu tür duaları dini kurallara uygun bir şekilde yapması daha doğru olacaktır.

Okumalısın  Sevgi Muhabbet Duası

 Etkili Sevdirme Duası

Etkili sevdirme duası,  dini bakımdan güvenilir kaynaklardan veya alanında uzman medyum hocalardan bu konuya yönelik beyanlar çıktığı görülmektedir. Bu duaların dini usullere uygun şekilde yapılması ayrıca duaların hem Arapça hem de Türkçe okunuşlarını bulunması kişileri bu duaları ederken samimi bir şekilde yürekten etmeleri duanın kısa sürede kabul olacağının göstergesidir.

Kendini sevdirme duası denenmiş dualar arasında yer alırken en çok tercih edilen dua türlerinde bulunmaktadır. Ayrıca duaların kabul olmasında dinimizde bazı özel günler bulunmaktadır. Cuma günleri, sabah vakti, namaz süreleri  bayramlar, kandiller gibi özel günlerde de edilen duaların kabul olacağına inanılmaktadır.

Sevilmek İçin Okunan Dua

Sevilmek için okunan dua, sevdiği kişinin kendisini sevmesi için edeceği dualar arasındadır. Burada önemli olan kişinin salih niyetle Allah’a yönelmesidir. Sevilmek için okunan dualar da kişi karşı tarafın kendisini sevmesini ve mutlu bir hayat sürmeyi ister. Bu duanın okunuşunda bilgiye sahip olmayan kişilerin alanında uzman medyum ya da hocalardan destek alınmasında fayda bulunmaktadır. Kendini sevdirme duası, bu alanda en çok yapılan dualar arasında olmaktadır. Bir duanın iyi niyet niyetle ve temiz duygularla yapılmaması durumunda o duanın kabul olmasını beklemek doğru olmayacaktır.

 Sevdirme Duası Nasıl Yapılır?

Sevdirme duası nasıl yapılır? Sevdirme duası öncelikle kişinin kendisini sevmesini istediği kişi için Allah katında kabul olacağına inandığı iyi niyetli dualar etmesidir. Öncelikle dua edilirken kişi iyi niyetli ve saf duygular barındırması gerekiyor ki o dua kabul görsün.

Birini kendine aşık etmek isteyen kişi karşıdaki kişinin duygularını kullanıp toplumdaki konumundan yararlanmak istiyorsa bu tür dualara başvurması doğru değildir. Çünkü kötü niyetli edilen dualar Allah katında kabul görmemektedir. Bu yönde dua edip Allah’tan istemek doğru bir anlam taşımamaktadır. Bu konuda alanında uzman hocalar veya medyumlar ise Kendini sevdirme duası için kabul olmasında dikkat edilmesi gereken unsurların olduğunu belirtiyor.

Okumalısın  Cinler ve Özellikleri

Öncelikle bu dua edilirken kişiler sessiz bir yerde tek başlarına yürekten dua ederek isteyebilirler. Ayrıca evli olan bir kişinin kendisini sevmesi için bu duanın edilmesi Allah katında makbul değildir. Dua kabul olana kadar kişiler sabırla ibadetlerine devam etmelidir. Duanın kabul olması sırasında kişi haramdan uzak durmalıdır. Sadaka verilmeli, dualar kesinlikle içten ve iyi niyetle edilmelidir.

 Sevdirme Duası Kaç Günde Tutar?

Sevdirme duası kaç günde tutar? Sorusunun cevabı kendisine bu duayı yaptırmak isteyen ya da yapacak olan kişiler tarafından merak edilmektedir. Duanın tutma süresi duanın edilme şekline göre farklılık gösterebilmektedir. Kendini sevdirme duası  isteyen kişiler karşıdaki kişinin duygularını kullanmak amacıyla ya da toplumdaki yerinden yararlanmak amacıyla böyle bir duaya başvurmamalıdır.

Etkili Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments