Ana sayfa Sevgi Duası Karşındakini Etkileyen Dua

Karşındakini Etkileyen Dua

2739
0

Karşındakini Etkileyen Dua

Karsindakini Etkileyen Dua - Karşındakini Etkileyen Dua
Karşındakini Etkileyen Dua

Genelde insanlar hissettikleri duyguların ve hislerin karşılıklı olmasını istet. Öyle de olmalı. Yani hissettiklerimiz karşılıklı olursa hissettiğimizi daha iyi yaşamamız kolay olur. Ancak bazen karşılıksız kalırız. Bu nedenle bu bizim hayatımızı değiştirebilir. İyiden kötüye, kötüden iyiye götürebilir.

Henüz daha bu kadar yol katledemeyenlerimiz veya karşılıksız kalanlarımız ya da ilgi bekleyenlerimiz genelde hep duaları kullanır. Duaların etkileri sayesinde sorunlarına çözüm olarak kullanırlar. Etkileri biraz yavaş gösterse de dualar en çok kullanılan çözümdür. Karşındakini etkileyen dua veya aşk duası gibi dualar arayıp denerler. Her ne kadar sabır istese de sonucunu öğrenmeye yeterli bir efor sarf edilir.

Bilmeliyiz ki sevgisini veya ilgisini istediğimiz insanlarda çözümler denerken ilgimizi kesmeyip gözümüzü onlardan ayırmamalıyız ki tek seçenek biz olalım.

Sevdiğim için Dua

Sevdiğimiz kişilerden karşılık gelmemesi veya reddedilmemiz bizim gururumuzu veya özgüvenimizi yitirmemize neden olabilir. Bu nedenle yaşadığımız şeylerin stresini atmamız için kendimize yeni uğraşlar bulmamız gerekir. Bu tür sorunları yaşayan kişiler hayatlarından pek zevk alamayan kişilerdir. Çünkü içinde bulundukları sorunlar, onları negatifliğe iter.

Bu negatiflik içinde bulundukları bu durumu daha da karalaştırır ve içinden çıkamaz hale getirir. Sorunu çözmek isteyen kişiler çözümü duada bulmuşlardır. Duaların etkileri yavaşça etki eder. Bu da bize sabırlı olmamız gerektiğin hatırlatır. İnsanlar bu dualara ulaşmak için sevdiğim için dua olarak aratmışlardır. Sabırlı olmak ve ilgiyi kesmemek gerekir. Ancak sabırlı olmak kolay olmasa bile alışılacak birşeydir. Sevdiğinize sadece karşılıksız kalmamanız için değil. Bir sürü sorunu çözecek şekilde duaları araştırıp kullanabilirsiniz.

Okumalısın  Sevgi Duası Okunuşu

Aşkımdan Yansın Tutuşsun Duası, Karşındakini Etkileyen Dua

Hayatlarımızda bazen büyük kararlar veririz. Bu tür kararlar bizi daha da farklı yerlere götürür. Ancak doğru olup olmadıklarını yaşadıkça öğreniriz. Hayatımıza birilerini almamızı, nasıl kişileri aldığımız bu kararlara örnek olabilir. Bu tür kararlar neticesinde birbirimizi her bakımdan yeterli görüp dostluk veya aşk yaşamak gibi faktörlere ayrılırız.

Hislerimizin güçlü olduğu kişileri iyi seçmemiz son derece önemli bir unsurdur. Çünkü hislerimizin karşılıklı olması ve doğru kişiye olması bizim hayatımızı iyi olarak büyük ölçüde etkiyecektir. Karşılıksız kaldığımız durumlar genelde bizi bitkin ve negatif olmaya sürükler. Bu sorunu çözmek için ise insanlar dualardan yararlanırlar. Aşkımdan yanıp tutuşsun duası gibi duaları arayıp kullanırlar.

Sevgilini Kendine Bağlamak için Dua

Kişisel yaşantılarımıza dahil ettiğimiz insanları seçmekte genelde zorlanırız. Eğer o insanlar bizim için yanlış kişilerse bu bizi büyük bir hayal kırıklığına uğratıp depresif hayata itebilir. Karşındakini Etkileyen Dua: Bu süreç bizi biraz zorlasa bile üstesinden gelinemeyecek bir sorun arz etmez. Aşklarıyla ilgili sorunları olan insanlardan ziyade kurdukları ilişkileri kendilerince güven altına almak için bu tür dualar bakan insanlar da vardır.

Kısacası bu tür sorunları herkes yaşar ve çözümlerini duada bulmuşlardır. Her ne kadar medet umulan doğa olsa da duaların etkisi büyüktür. Fakat etkisi biraz uzun zaman alabilir. Süreç işlerken ilgiyi kesmemek aksine daha yakın olmak önemlidir. Bilmeliyiz ki sorunlarımızı dualarla çözmek genelde en çok kullanılan çözümdür. En güvenilir olarak bilinirler.

44 Kere Okunan Muhabbet Duası başlıklı yazımızı incelemek için tıklayınız.

 

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments