Ana sayfa Muhabbet Duaları Karıma Muhabbet Duası

Karıma Muhabbet Duası

1432
3

Karıma Muhabbet Duası

Karima Muhabbet Duasi - Karıma Muhabbet Duası
Karıma Muhabbet Duası

Toplumda çok sık rastlanan bir sorun da toplumun en küçük birimi olan aile yapısının sarsılma durumudur. İnsan ilişkilerinde sürekli olarak bir sorun yaşamak mümkündür. Çünkü iletişim kimi zaman tartışmaları da beraberinde getiren bir olgudur. Bununla birlikte kişilerin fikir çatışmaları yaşaması son derece olası bir durumken insanların çoğu bu tip bir durumla karşı karşıya geldiğinde normalinden daha büyük tepkiler gösterebilir. Bu da ikili ilişkilerde sonucunun hüsran olan bir sonun başlangıcı olabilir.

Bu nedenle aile olabilmek ya da bir evlilik yürütebilmek çok zorlaşabilir. Arada sevgi bağının çürütülmemesi için de seven taraf her şeyi yapacaktır. En az kadınlar kadar erkekler de bu durumdan duygusal anlamda derin yaralar alabilir. Bu nedenle eşlerini ilahi bir güç tarafından etki altına almak isteyebilir. Eğer tüm yolları denediği halde sorunları hiçbir şekilde çözüme kavuşturamadıysa son çare olarak karıma muhabbet duası şeklinde bir seçenekten yararlanmak isteyebilir.

Karımın Muhabbetli Olması İçin Dua

Kadın ile erkek için bir elmanın iki yarısı şeklinde genel bir değer yargısı vardır fakat bu yargı son derece yanlıştır. Kadın ile erkek birbirinin tam tersi fizyolojiye ve birbirinden çok farklı psikolojiye sahip iki ayrı varlıktır. Yani pek çok yönden farklılık gösteren bu iki varlık için bir elmanın iki yarısı demek son derece saçma ve gereksiz bir düşüncedir. Duygusal bir ilişki içerisinde kadının istekleri ve beklentileri çok başka bir yönde ilerlerken, erkeğin ilişkiden bekledikleri çok farklı olabilir.

Okumalısın  44 Kere Okunan Muhabbet Duası

Böyle bir durumda da kadın ile erkeğin aynı şeyleri istemesi beklenemez. Zaten birbirinden tamamen farklı iki varlığın aynı anda aynı şeyi beklemesi son derece hayalperest bir kişiliğin hayal ürünüdür. Bu nedenle çeşitli etkileşimlerle ya da bir takım efsunlama yöntemleri ile ilişki içindeki ufak tefek sorunlar halledilebilir. Erkeklerin genel olarak ilişkiden beklentisi kadının biraz daha ilgili ve yakın olmasıdır.

Çok haklı bir istek olan bu durumun bir türlü düzelmeyişi eşleri ayrılmanın eşiğine getirmeye yeterlidir. Böyle bir durum için bir erkek karımın muhabbetli olması için muhabbet duası araştırması yaparak eşine muhabbet duası ya da bir muhabbet büyüsü yaparak durumu düzeltmek için çaba harcayarak kötü giden evliliğini mutlu bir beraberliğe dönüştürebilir.

Karımı Nasıl Âşık Ederim?

İkili ilişkiler duygulara bağlı olduğu için pek akıl almaz durumlar yaşanabilir. Çünkü zaten insan psikoloji akıl almaz bir şeyken iki insanın psikolojisinin anlaşılması çok daha güç bir durumdur. Üstelik iki ayrı insanın ve iki karşı cins insanın ortak bir psikolojide buluşması biraz ütopik bir durumdur. Bu nedenle gönül işleri son derece zor ve yıpratıcı olabilir. Bazen insanların duyguları da çeşitli nedenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Eşinizin sizinle eskisi kadar ilgilenmediğini düşünüyorsanız ya da bir anda değişik tavırlarını soğuk davranışlarını hissetmeye başladıysanız, onun size ilk zamanlarda olduğu kadar âşık olmadığını düşünüyor ve bu durma çok üzülüyorsanız aslında durumu tam tersine çevirmek de sizin elinizde. Aynı evde yaşamanız da bu duruma daha etkili bir avantaj sağlayacaktır.

Yani bu durumu düzeltecek yegâne kişi kendinizsiniz. Bu nedenle karımı nasıl âşık ederim? Sorusu için karıma muhabbet duaları diye bir arama yaparak kadına yapılacak en etkili muhabbet duasını bulup eşinizi kendinize aşk ile bağlamak için bir muhabbet duası ya da bir muhabbet büyüsü yaparak bitmek üzere olan evliliğinizi bile kurtarabilirsiniz.

Okumalısın  Etkili Muhabbet Duası

Karım Benden Başkasına Bakması Diye Muhabbet Duası

Bir insanı kendinize âşık etmek ya da onu kendinize kopmaz sağlam bir bağ ile bağlamak istiyor ama nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda hiçbir fikriniz yok mu? Sevdiğiniz kadının size eskisi gibi bakmadığını görüp bu durumdan yana son derece muzdarip olabilirsiniz.

Sevdiğiniz insan ile ya da eşiniz ile aranız bozuk ve onun sizi terk etmesinden korkuyor olabilirsiniz. Eğer bir ilişkide soğuma durumu varsa zaten iletişimin de zamanla azalıp bir süre sonra tamamen bittiğini göreceksiniz. İletişimin bittiği noktada eşinizin hayatına başkalarının girmesi de olasılıklar arasındadır. Karım benden başkasına bakmasın diye muhabbet duası diyerek bir muhabbet duasından yardım alabilirsiniz.

Eşler Arası Muhabbet İçin Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.
0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
melda
melda
1 yıl önce

muhabbet duasına çok ihtiyacım var. evde sohbet namına bir şey kalmadı. evin eski neşesinin gelmesini istiyorum ve bunun için her şeyi yaparım

cansel
cansel
1 yıl önce

eşimle muhabbete hasret kaldık adeta. muhabbet duası ile bu işi kesin olarak çözebilir miyiz acaba çok merak ediyorum bu konuyu

İsmet
İsmet
1 yıl önce

benim hanım işkolik bir kadın.. eve geliyo iş zaten gün içinde ikimizde çalışıyoruz. normalde tam tersi olur kadınlar muhabbet ister. bizde işler öyle işlemiyor. ben sadiye hanımı zaten eskiden beri tanıyorum. dertleşiyorduk bana bunun çözümünün olduğunu söyledi. dualar ile hallettik .. şuan hanım daha farklı evde iş yok yemek yerken iş değilde normal karı koca gibi muhabbet edebiliyoruz. herşey olması gerektiği hale döndü. sadiyem sağolasın