Ana sayfa Muhabbet Duaları Kadına Yapılan Muhabbet Duası

Kadına Yapılan Muhabbet Duası

1399
0

Kadına Yapılan Muhabbet Duası

Kadina Yapilan Muhabbet Duasi - Kadına Yapılan Muhabbet Duası
Kadına Yapılan Muhabbet Duası

İster kadın olun ister erkek, âşık olduğunuzda hissedecekleriniz hep aynıdır. Âşık olduğunuz insanı yanınızda ve size hayran bir şekilde bakarken yakalamayı hayal eder ve bu hayalin gerçek olması için elinizden geldiğince hareket edersiniz. Genel olarak aşk meşk konularında kadınların acı çektiği ve erkekleri kendine aşık etmek amacıyla çeşitli bağlama yöntemlerine başvurduğu düşünülür. Yalnız bu aslında son derece yanlış bir bilgidir.

Belki de erkekler aşık oldukları insanı ve o insan ile ilgili sıkıntılarını ve kaygılarını uluorta konuşmayı pek fazla tercih etmedikleri için toplumda böyle bir genel yargı oluşmuş olabilir. Erkeklerin genel olarak duygusuz olduğu söylenir. Çünkü toplumda saçma sapan pek çok deyim yer alır. “Erkek adam ağlamaz” gibi asılsız ve toplumu yanlış yönlendiren deyim ve atasözleri yüzünden bu ülkede erkeklere de hiçbir duyguyu gereğince yaşatmamışlardır. Bu nedenle erkekler de bu tip duygularını her ortamda açamayıp içlerinde tutarlar.

Maalesef bu duyguları istedikleri gibi yaşayamadıkları için de kendi iç dünyalarında çok zor şeyler yaşayabilirler. Âşık olduğu kadına rahatça açılamayan bir erkek kadına yapılan muhabbet duası gibi bir seçeneği olma ihtimali olduğunu bile bilmeden kendi içinde çok yoğun bir duygu fırtınası içinde acı çekebilir. Bu nedenle erkeklerin de kadınlar kadar duygusal olabileceği ve onların da sevdiğim kadına muhabbet duası yapmak istiyorum deme gibi bir şansı olabileceği düşünülmelidir.

Sevdiğim Bayana Muhabbet Duası

Muhabbet duası yapmak ya da muhabbet büyüsü hazırlamak genel olarak erkekler tarafından az bilinen ve az tecrübe edilmiş bir yöntem olsa da artık günümüzde enerjisel konuların popüler hale gelmiş olması ve artık metafizik konuların geçmişteki gibi hurafe olarak karşılanmaması, yani metafizik şeylerin de toplumsal bellekte bir yer edinmiş olması gibi nedenlerden dolayı, artık bu konuda erkekler de bilgi ve fikir sahibi olmaya başladı.

Okumalısın  Suya Okunan Muhabbet Duası

Çünkü aşk konusunda kırgınlıklar yaşayan ve acı çeken taraf sadece kadınlar değil ve bu muhabbet duaları ya da kendine muhabbet ile bağlama şansı sadece kadınların tekelinde olan bir şey değil. Mademki kadın erkek eşit olmalı, o zaman erkekler de sevdiğim bayana muhabbet duası yapmak istiyorum diye uluorta, açık açık söyleyebilmeli. Erkeklerin de seçme ve seçilme hakkının sadece siyasette değil aynı zamanda sevgili ya da eş seçiminde de olması gerekir. Bu nedenle erkekler de sevdiği kadına muhabbet büyüsü ya da muhabbet duası yaparak elde edip mutlu bir hayata, yepyeni bir aşka yelken açmaya başlamalı.

Kadına Okunan Muhabbet Duası

Bu hayatta bir insanı gerçekten yürekten bağlı olarak seviyorsanız, hayatınızda gerçekten var olması sizi mutlu ediyor ve bu insanın da sizin için en doğru insan olduğundan emin olmuşsanız, o insanı kaybetmemek ya da kazanmak için elinizden ne geliyorsa yapmalısınız. Çünkü aşk denilen duygu çaba ister. Üstelik aşk, çaba istediği kadar da nankör bir duygudur. Yani aşk için her an savaşmanız gerekir. Erkek olarak bir kadına aşık olup o kadının da size aynı şekilde karşılık vermesi için her şeyi yapmak yerine garanti olan tek bir yöntem ile sevdiğiniz kadını kendinize aşık edebilirsiniz. Kadına okunan muhabbet duası ya da kadına yapılan muhabbet büyüsü son derece faydalı olacaktır.

Sevgiliye Muhabbet Duası

Sevdiğiniz kadın ile sevgilisiniz ama yine de bir şeyler ters gidiyor olabilir. Zaten hayatta her şey her zaman mükemmel gitmez ama bu doğanın kendi akışı için geçerli olan bir kuraldır. Bazen kendi mutluluğunuz için doğanın akışını değiştirebilirsiniz. Sevdiğiniz kadın ya da eşiniz, size eskisi kadar iyi davranmaz olmuş ya da siz eskisinden çok daha fazla ilgi ister olmuş olabilirsiniz.

Okumalısın  3 Günde Kısmet Açma Duası Nedir?

Her geçen gün daha fazla bağlandığınız kız arkadaşınız ya da eşiniz sizden git gide uzaklaşıyor ve siz de ne yapacağınızı bilemiyorsanız çeşitli muhabbet büyüleri ya da muhabbet duaları size bu konuda son derece faydalı bir yardımcı olacaktır. İnternette arama motorlarına sevdiğim kadına muhabbet duası ya da kadına yapılan muhabbet duaları ve muhabbet büyüleri yazarak çeşitli muhabbet duaları ya da muhabbet büyülerine ulaşabilirsiniz.

Eşler Arası Muhabbet İçin Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.
0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments