Ana sayfa Aşk Duası Kabul Olmuş Aşk Duaları

Kabul Olmuş Aşk Duaları

2071
0

Kabul Olmuş Aşk Duaları

Kabul Olmus Ask Dualari - Kabul Olmuş Aşk Duaları
Kabul Olmuş Aşk Duaları

Bizler yaşantılarımızı sevgi üzerine kuran varlıklarız. İlk olarak ailemize sonra kendimize ve hayatımıza bir şeyler hissetmeye  başlarız. Kişisel hayatımızda ise durum yine aynı şekilde ilerler. Tanırız, yakın hissederiz ve severiz. Sevgi bize doğru şekilde yaşarsak mutluluğu, güveni daha nice güzel duyguyu verir. Ancak bazılarımız ise genel olarak sevgide iyi olsalar bile kişisel yaşantılarında doğru şekilde sevgiyi hissedemezler.

Ya bu kadar şanslı değillerdir ya da bilmezler. Bazılarımız hayatlarını değiştirmeye karar verse de bazılarımız bazı çözümler edinirler. Bu çözümlere duaları, ritüelleri veya dahasını örnek verebiliriz. Kendinde bir sorun göremeyen veya görüp çözemeyenler kabul olmuş  aşk duaları  gibi duaları arar ve kullanmaya çalışırlar.

Onu Kendime Nasıl Aşık Ederim

Bilmeliyiz ki bizler sevgiye her zaman ihtiyaç duyarız. Bu nedenle kurduğumuz ilişkiler veya bağlara her zaman ihtiyacımı vardır. Sevgi kişiden kişiye yayılan bir şeydir. Sevgi ile ilgili şanssızlık yaşadığımız zamanlarda düzgün düşünmeye gerek duyarız. Çünkü sevgiyi eğer yoğun hissedersek beynimizle değil de hislerimizle veya kalbimizle karar veririz.

Ancak bu sorunu ortadan kaldırırsak daha mantıklı kararlar verir ve kuracağımız veya kurduğumuz ilişki hakkında daha düzgün kararlar verebiliriz. Kendinize onu kendime nasıl aşık edebilirim diye soruyorsanız bir şeyleri düzeltmenin en iyi zamanı olabilir. Düzeltmeye ilk kendinizden başlayıp sonra da hayatınızdan devam edebilirsiniz. Unutmayalım ki Hayatlarımızı şekillendirmek veya renk katmak bizim ellerimizde.

Sevdiğin İnsanla Evlenmek İçin Dua

Yaşantılarımızda bazı bizi üzen bazı veya fazla sorunla karşılaşırız. Ortak amacımız ise engellerin üzerinden birer birer atlamamızdır. Kişisel hayatlarımızda bize sorun olan şeyler genelde duygularımızdır. Duygularımızın bazı kısımlarını kontrol etsek bile genelde kontrol edemeyiz. Sevgi gibi kişisel hayatlarımızda önemli yeri olan duygularla ilgili sorun olduğunda genelde düzgün düşünemeyiz.

Okumalısın  Aşk Vefki Nedir?

Bazı insanlar bu sorunlarla karşılaştığında dualar gibi özel yazılardan yardım almaya çalışırlar. Sorunlarını yazarak arama motorlarında dualar ararlar. Örnek olarak sevdiğin insanla evlenmek için dua verebiliriz. Duaların özel bazı tarafları vardır. İnsanlar bunlardan yararlanarak hayatlarında ki bazı kusurları veya pürüzleri yola koymaya çalışırlar. Medet umdukları şey genelde doğadır. Ancak yardımcı olduğu görülmüştür.

Bir İşin Hayırlı Olması İçin Dua

Karşımıza çıkan sorunları atlatmamız için iyi kararlar vermemiz ve düşünmemiz gerekir. İçinden çıkamadığımız sorunlarda yardım alırız. Bunlar aile akraba olabilir. Bazılarımız ise doğadan yardım alırlar. Duaları kullanırlar. Duaların insan üzerinde etkisi büyüktür. Bu da insanlara sorunlarını çözebilmesi için yardım olabiliyor.

İnsanlar işe başlarken veya sorunlarla karşılaştığında o işin kendilerine göre hayırlı olması için duaları kullanırlar. Bir işin hayırlı olması içi dua  gibi aramalarla duaları kendilerine yardım olarak görürler. En çok yöntem olan duaların etkisi biraz uzun zaman içinde görülse de duaların insan üstü etkisi olduğu görülür. Bu tür yöntemler insanları rahatlatır ve sabırlı hale getirir. Sabırlı olmak her şey için çok önemlidir. Bu nedenle dualardan tutun her şey için yine her şeyin bir zamanı olduğunu unutmamak gerekir.

En Etkili Dua Nasıl Yapılır

Bizler yaşadığımız sıkıntıların üzerinden gelmek için bazı yardımlar alırlar. Psikolojik, maddi yardımlar gibi çoğu yardım bunlara örnektir. Hayatımız boyunca bin bir sorunla karşılaşırız amacımız ise bu sorunların üstesinden en ufak hasarla gelmektir. Bu bazen aşırı zor olsa da insanların dediği gibi “derdi veren dermanı da verir” düşüncesiyle önümüze bakmak gerekir çünkü her sorunun zor olsa dahil bir çözümü vardır.

Bu sorunları kafamıza takmamamız gerekir çünkü o problemden sonra daha büyüğü ile karşılaşabiliriz. Bu nedenle düşüncelerimizi pozitif tutup, en iyisini düşünüp, en kötüsüne hazırlıklı olmalıyız. Bazı insanlar ise duaları tercih eder. Bu nedenle en etkili dua nasıl yapılır gibi sorular sorarlar kendilerine. Bilmeliyiz ki dualar yapılabilen bir şey değildir. Dualar okunabilen, yazılabilen bişeydir. Bu nedenle sorunları olan kişisel destek olarak duaları söylemek veya okuma gibi çözümler edinebilirler.

Okumalısın  Ahidname Duası Etkileri
Muhabbet Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.
0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments