Ana sayfa Geri Getirme Duaları  Geri Getirme Duası Oku

 Geri Getirme Duası Oku

2163
3

 Geri Getirme Duası Oku

Geri Getirme Duasi Oku -  Geri Getirme Duası Oku
 Geri Getirme Duası Oku

Geri getirme duası okuyarak sevdiğiniz kişinin size dönmesini ve mutluluğunuzun artmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden etkili geri getirme duaları ile mutluluğunuzun artırılmasını sağlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Geri getirme duası yapımı sevdiği kişilerden ayrılmak zorunda kalan kişilerin merak ettiği konulardan bir tanesidir. Geri getirme duasının profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için etkili geri getirme duası için en iyi şekilde yapılması gerekmektedir.

Geri getirme büyüsü yapımı ile sizden uzaklaşan sevdiğinizi geri getirerek mükemmel bir hayatın kapılarını aralamanızı sağlamaktadır. Geri getirme büyüsü nasıl yapılır diye soruyor ve geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Geri getirme büyüsünün nasıl yapıldığını anlatacağımız bu yazımızı detaylı bir şekilde inceleyerek konu ile ilgili net bir bilgiye sahip olabilmeniz mümkündür.

Geri Döndürme Duası Okunuşu

Geri döndürme duası okunuşu en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Geri döndürme duası okunuşu ile ilgili en çok merak edilen detayları sizler için derledik. Çevirgel duası olarak da bilinen bu dua en tesirli geri getirme duaları arasında yer almaktadır. Bu dua ile sevgiliyi, boşanan eşi ya da uzaklaşan evladı geri getirmeniz son derece mümkündür.

Çevirgel duasının tarihi son derece eskiye dayanmaktadır. Bu dua ile ilgili detayları eski kaynaklarda çevirgil duası olarak da görmek mümkündür. İçerisinde yer alan ayetler ve esmalar ile mükemmel derecede etkili bir duadır. Duanın bir kısmı Arapça bir kısmı ise Türkçe olarak yazılmıştır.

Çevirgel duasının okunuşu genel olarak aşağıdaki gibidir.

Velleyli iza seca.

Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala.

Okumalısın  Geri Getirme Duası

Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula.

Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda.

Elem yecidke yetiymen feava.

Ve vecedeke dallen feheda.

Ve vecedeke ‘ailen feağna.

Femmel yetiyme fela takher.

Ve emmessaile fela tenher.

Ve emma binı’meti rabbike fehaddis. (Duha Suresi)

 

Bismillahirrahmanirrahim

Ya Vedud,

Yedi kat göğü ve yedi kat yeri yaratan sensin. Sen sonsuz kudret sahibisin. Onun gönlünün yedi katını da bana meylettir, beni onun gözüne güzel göster ya Rabbim.

Ya Mucip,

Tevrat’ı, Zebur’u, İncil’i ve Furkan’ı insanlara yol göstersin diye sen gönderdin. Kuran-ı Azumuşşan ile bizi nurlandıran da sensin. Onun da gönlünü önce iman ile sonra bizim sevgimizle doldur ya Rabbim.

Ya Cami,

Sen Adem’in, Nuh’un, Yusuf’un, Musa’nın, Harun’un, İsa’nın, şanı yüce Muhammed Mustafa’nın ve 124 bin peygamberin İlahısın. Sen dilediğin vakit dilediğin her şeyi bir araya getirme kudretine sahipsin. Bizim gönüllerimizi de bir araya getir ya Rabbim.

Ya Latif,

Sen sonsuz kerem ve ihsan sahibisin. Onu benimle beni onunla nasiplendir. Sen gönülleri evirip çevirensin. Bizim gönüllerimizi de birbirine çevir ya Rabbim.

Bismillahirrahmanirrahim

Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.

Bismillahirrahmanirrahim.

El hamdü lillahi rabbil alemin.

Er rahmanir rahıym.

Maliki yevmid din.

İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn.

İhdinas sıratal müstekıym.

Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin. (amin)

Kolay Geri Getiren Dua Hangisidir?

Kolay geri getiren dua hangisidir sorusu bireylerin en çok merak ettiği bir diğer konudur.

Bu anlamda en etkili geri getirme büyüsü ile ilgili çeşitli detaylar bireyler tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Siz de bu büyü türlerini merak ediyorsanız aşağıda ki gibi sıralayabiliriz.

  • Kırmızı mumla yapılan geri getirme büyüsü
  • Sabunla yapılan geri getirme büyüsü
  • İp ve düğümle yapılan geri getirme büyüsü
  • Mercimek ile yapılan geri getirme büyüsü
  • 41 karabiber tanesi ile yapılan geri getirme büyüsü
  • Nohut tanesi ile yapılan geri getirme büyüsü
Okumalısın  Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Geri getirme büyüsü bireylerin karşı cinsten birini kendine bağlamak, aralarında bir geri getirme bağı oluşturmak için tercih ettikleri büyüler arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda siz de sevdiğiniz birinin size bağlanmasını, sizin hissettiğiniz duyguların aynısını size karşı hissetmesini istiyorsanız tesirli geri getirme büyüsü seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Karşındakini Etkileyen Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
şevval
şevval
1 yıl önce

sözlüm beni bir kız için terk etti. geri getirme duası ile tekrar sözlüme kavuşabilir miyim? kendimden geçtim etrafa rezil oldum

engin
engin
1 yıl önce

eşimle ayrılalı 4 sene oldu ve ben onu çok özledim. geri getirme duası bu noktada kesin olarak işe yarar mı hocam

Harun
Harun
1 yıl önce

Karımmmm evi terk edip gitti cocukları da bıraktıı. Ne yaptıysamm dönmedi . Ben işler içinde sadiye Hocayla görüşmştum öncede.. Hemen aradım nolur yardım edin hocam dedim beni önce sakinleştirdi sonra da napılckasa onları anlattı. İKİ günee karım kendiliğinden geri geldi. Şuan vaziyet yavaştan yoluna giriyor.