Ana sayfa Muhabbet Duaları Etkili Muhabbet Duası Nasıl Yapılır?

Etkili Muhabbet Duası Nasıl Yapılır?

180
0

Etkili Muhabbet Duası Nasıl Yapılır?

Etkili Muhabbet Duasi Nasil Yapilir 1 - Etkili Muhabbet Duası Nasıl Yapılır?
Etkili Muhabbet Duası Nasıl Yapılır?

Muhabbet kelime anlamı, sevgi ve dostça bir arada olup konuşma halidir. Muhabbet duası ise birbirini seven iki kalbin daha da yakınlaşmasını sağlayan bir duadır. Kişilerin birbirine olan bağlılıklarını artırmaya yardımcı olur.

Bu dua tesirinde bekarlar için sevgi getirirken evliler için de hoş muhabbeti artırmaya vesile olur. Böylece aile hayatına huzur ve neşe gelir. Peki, etkili muhabbet duası nasıl yapılır? Muhabbet duasını kimler yapabilir? Yazımızda bu soruların cevapları üzerinde duracağız ve açıklamaya çalışacağız.

Bir sebepten araları bozulan, artık muhabbeti kesilen kişiler sevdikleri ile yeniden mutluluğu yakalamak için etkili muhabbet duasına başvurabilir. Bu kimseler, muhabbet duasını yaptırmak için ilim sahibi medyum hocalara gitmelidir.

21 Okumada Etkili Muhabbet Duası

Muhabbet duasının en doğru ve etkili versiyonu 21 okumada etkisini gösterir. Bu dua, usulüne göre yapıldığı sürece Allah tarafından kabul görecektir. Muhabbet duası, inanan kadınların ve erkeklerin yaşamında hayırlara ve mutluluğu vesile olan etkili bir duadır. Allah gönülden, inanarak edilen dua eden kullarını geri çevirmez. Bu duayı eden kişiler sevdikleriyle muhabbetine kavuşur ve mutluluğun kapılarını sonuna kadar açarlar.

Muhabbet duası, birçok farklı niyetle okunabilir. Sevginin ve hoş sohbetin hakim olması istenen her konuda bu dua kullanılabilmektedir. Duanın tesirleri arasında şunlar sayılabilir:

  • Evli çiftler arasında muhabbet artar.
  • Duayı okuyan kişi sevdiğinin gözünde daha şirin görünür.
  • Gözü dışarda olan kocalar eşlerine bağlanır.
  • Geçimsiz eşler kötü huylarını terk eder.

Tüm bu tesirler sayesinde hane içine huzur hakim olacaktır.

Okumalısın  Mucize Muhabbet Duası

Etkili Muhabbet Duası Yapan Hocalar

Muhabbet duası her gün 7 defa olmak üzere 3 gün boyunca toplam 21 defa okunur. Öyle ki, duanın 21 defa okunması kadim sırlara sahiptir. Bu nedenle, etkili muhabbet duasını yapan hocalar ne eksik ne fazla okurlar bu duayı.

Eski zamanlarda bu duayı okuyacak olan hocalar ellerine 7 tane taş alarak duayı okumaya başlarmış. Her okuma sonrası bir taş yere bırakılırmış. Böylece yanlış sayıda okuma yapmamaya özen gösterilirmiş. Günümüzde de teşbih ya da sayaç gibi araçlardan faydalanılmaktadır.

En etkili muhabbet duasını yaptırmaya karar vermeniz halinde yapmanız gereken en doğru şey işin ehli bir medyum hocaya başvurmak olmalıdır. Etrafınızda bu duayı daha önce yaptırmış olan kişilerden tavsiye alabilirsiniz.

Muhabbet Duası Yaptırmak Günah mı?

Allah’ın güzel ve kadim isimlerine ve ayetlere dayanan bu etkili dua sırlı bir duadır. Bu duanın faziletleri sayesinde aile hayatı tamamen değişen ve mutluluğu yakalayan sayısız mümin vardır.

Muhabbet duası büyüden farklı olarak, Allah’ın kelamlarını içeren, Allah’ın rızasıyla istenen dileklerdir. Allah’tan dilenmesi sebebiyle de günah değildir. Bu duaları yapan büyük alimler muhabbet duasının etkisini artırmak için şu tavsiyelerde bulunmuşlardır:

  • Duayı abdestli okuyun
  • Duayı okurken aceleci davranmayın
  • Duayı inanarak ve iyi niyetle okuyun

Bu hususlara dikkat edilerek okunan dua şüphesiz kabul görecektir. Bu duayı yaptırmak isteyen kişilerin mutlaka bir medyum hocadan destek almaları gerekir. İşinin ehli kimseler tarafından yapılacak olan dualar hem daha kısa sürede hem de istenen etkide olacaktır.

Ayrıca En Etkili Aşk Duası yazılı makalemize de gözatabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments