Ana sayfa Soğutma Duası Eşimi Başka Bir Kadından Soğutma Duası

Eşimi Başka Bir Kadından Soğutma Duası

5736
2

Eşimi Başka Bir Kadından Soğutma Duası

Esimi Baska Bir Kadindan Sogutma Duasi - Eşimi Başka Bir Kadından Soğutma Duası
Eşimi Başka Bir Kadından Soğutma Duası

İkili ilişkilerin en büyük sorunlarından bir tanesi hiç şüphesiz kıskançlıktır. Özellikle kadınların kocalarına karşı gösterdiği kıskançlık ciddi derecede sorunların doğmasına yol açıyor.

Kocasının gözü dışarıda olan kadınlar genel olarak eşimi başka bir kadından soğutma duası üzerine araştırma yapıyor. Kadınların, eşlerini başka bir kadından soğutmaları için okumaları gereken dualar vardır.

Erkeği Başka Kadından Soğutma Duası

Erkeği başka kadından soğutma duası koca, nişanlıya ve sevgiliye yönelik okunabilir. Bu duayı okuyan kişiler, erkeklerini başka bir kadından soğuturlar. Erkek başka kadından ya da kadınlardan uzak durmaya başlar.

Bu dua şu şekildedir;

“Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Subhaneke la tanrıça illaki ente ya rabbi küllü şeyün ve varisühü la tanrıça illaki enter rafiu celle celalühü ya gıyasü inde küllü şiddetin ve mucibü inde küllü davetin ebhın ebhın sırrı ve bi sırrı ya Tanrı.”

Bu dua 70 defa okunduğu zaman erkeklerin başka kadınlara yaklaşması engellenir. Bu dua son derece tesirlidir ve erkeklerin başka kadınlardan soğumasını sağlar.

Eşimi Başka Kadından Soğutma Duası Ne Zaman Okunur?

Eşini başka kadınlardan soğutmak isteyen kadınların sık sık bu duayı okuması gerekiyor. Bu duanın okunması gereken zaman vardır. Bu zamanların dışında okunulduğu zaman etkisini göstermez.

Okumalısın  Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Zamanlar şu şekildedir;

  • Erkek başka kadınlara sık sık bakıyorsa.
  • Başka kadınlar ile sürekli konuşmaya başladığında.
  • Başka kadınlara her zaman yardım etmeye başladığında.
  • Başka kadınlara daha ilgili davrandığında.

Erkeğin başka kadınlara ilgi duymaya başladığında bu duanın okunması gerekiyor. Eğer bu duayı normal bir zamanda okursanız hiçbir şekilde etkisini göremezsiniz.

Kocamı Dostundan Ayırma Duası

Kocasını dostundan ayırmak isteyen kişiler eşimi başka bir kadından soğutma duası okuyabilirler. Böylelikle dostu olan erkekler, bu dostlarından soğuyacaktır.

Kocasını dostundan ayırmak isteyen kişiler şu duayı okumalıdır;

  • Bismillâhirrahmânirrahîm
  • Velehû masağna filleyli venneharı vehuvessemiul alîm

Bu duayı günde 21 kere okuyan kadınlar, kocalarının dostlarından ayrılmalarını sağlarlar. Bu dua vesilesiyle kocalar, dostlarını terk ederler.

Soğutma Duası Ne Zaman Okunur?

Soğutma duasının 7 gün boyunca geceleri okunması gerekiyor. Gece saat 00.00’da başlanmasında fayda vardır. 7 gün boyunca hep aynı saatte okunmaya başlanması gerekiyor.

Soğutma Duasının Zararı Var Mı?

Soğutma duası uygulanan erkek bir nevi zinadan uzaklaştırılmış olur. Çünkü erkek, başka bir kadınla sürekli olarak birlikte oluyordur. Soğutma duası yapan kadınlar, kocalarının başka kadınlar ile zina yapmalarını engellerler.

Soğutma Duası Nasıl Yapılır?

Soğutma duası yapılırken kesinlikle medyumlardan destek alınmasında fayda vardır. Özellikle kocasını başka bir kadından soğutmak için yapılan soğutma duasında, uzman medyumlara danışılması gerekiyor.

Uzman medyumlar tarafından da itinayla yapılan bu dua, kısa sürede etkisini gösteriyor. Bu dua vesilesiyle kocanızı başka bir kadından kısa sürede soğutabilirsiniz. Ayrıca bu dua ile beraber eşinizin eve bağlı kalmasını da sağlayabilirsiniz.

Kocamı Kendime Bağlamak İçin Hangi Duayı Okumalıyım?

Kocasını kendisine bağlamak ve dışarıdaki kadınlardan soğutmak isteyen kadınlar için çeşitli dualar mevcuttur. Bu duaları okuyan kadınların kocaları, evlerine ve kendilerine son derece bağlı bir hale gelirler. Ayrıca bu erkekler eşlerine daha iyi bir şekilde davranmaya başlarlar.

Okumalısın  Cinler ve Özellikleri

Kocasını kendisine bağlamak isteyen kadınlar şu duayı okumalıdır;

  • İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.
  • Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.

Bu dua 7 adet küp şekere, 7’şer defa okunmalıdır. Daha sonrasında ise bu küp şekerlerin kocanın çayına ve yemeğine atılması gerekiyor. Küp şekerleri tüketen koca, evine daha bağlı bir hale gelecektir. Ayrıca bu erkekler, dışarıdaki kadınlardan da gözlerini ayıracak ve kimseye bakmayacaklardır.

Bir Erkekle Bir Kadını Soğutma Duası

Bir erkekle bir kadının soğukluk yaşaması için okunması gereken belli başlı dualar vardır. Bu dualar uzman medyumlar tarafından talep eden kişilere verilir. Ayrıca bu dualara kadim büyü kitaplarında da yer verilir.

Bir erkeği ve bir kadını birbirinden soğutmak için şu duanın okunması gerekiyor;

“Allahümme ya latif (yedi kere) ya Allah edrikni bi lutfikel hafiyyi ene muhtacün zelilün ve entel kaviyyül ganiyyün allahümme ya sebiül hisab ya şedidül ikab ya gafur ve ya rahim ve ya halikü külli şey in ya fatıris semevati vel ardi falikel habbi ven neva falikel isbahu ya veliyyül hasenat ya dafiüs seyyiat ya gafirel hatiyyat ya satirel averat ya maniel beliyyat ya nukilel aserat ya muhyil emvat.”

Bu dua son derece güçlü bir soğutma duasıdır. Kocasını başka kadından soğutmak isteyen kadınların bu duayı her gün okuması gerekiyor.

En İyi Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.
3.8 14 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
elar dila m
elar dila m
1 yıl önce

etkili sougmak üçün sadiye hocayla çalıştım gerçktn çok tesirli kuvvetli güçlendi peşimden getmeyen adam sonunda uzaklaştı

Esin yalcinkaya
Esin yalcinkaya
10 ay önce

Merhaba benim eşim sürekli dicardaki ve telefondaki kadınlarla beraber oluyor o un için napmam lazim