Ana sayfa Aşk Büyüleri Aşk Büyüsü Yapmak

Aşk Büyüsü Yapmak

1372
0

        Aşk Büyüsü Yapmak

Ask Buyusu Yapmak - Aşk Büyüsü Yapmak
Aşk Büyüsü Yapmak

Aşk büyüsü olarak adlandırmakta olduğumuz büyü ritüeli bin yıllar boyunca insanlığın her çağında ve her evresinde uygulanmış olan ve uygulandığını bildiğimiz bir büyü ritüelidir. Aşk büyüsü ritüelinin uygulanmasında belirlenen asıl amaç kesin ama kesin olarak karşılıksız bir ilişkinin karşılık bulabilmesi adına gerçekleştirilmesidir.

Aşk büyülerinin amacı tam olarak budur. Sevenlerin bir araya gelmesi büyük bir gurur meselesidir ve aşk büyüsü bu noktada çok büyük faydalar göstermekle birlikte insanların mutluluğu içinde bir anahtar olabilmeyi başarmıştır. Aşk büyüsü çoğu zaman bitme aşamasına gelmiş olan bir evliliği kurtarmış çoğu zamanda terk edip giden bir sevgili geri getirme amacı ile uygulanmıştır. Aşk büyüsü ritüelinin uygulanmasının ardından sağlanacak olan bütün beraberlikler de çok fazla mutluluğa kapı açmıştır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

indir 3 - Aşk Büyüsü Yapmak
Aşk Büyüsü Yapmak

Sevdiği insandan ayrı kalmaya karşı bir direnç gösteremeyen kişiler haliyle büyük acılar içerisinde bitap bir şekilde düşmektedir. Bu nedenden ötürü de o kişilerin içerisinde bir an önce büyük bir aşkın içerisinde yer alacakları o fitili ateşleme fikri dolaşmaktadır. Böyle bir amaç uğruna araştırma gerçekleştirmekte olan insanlar istekleri dahilinde bu araştırma gerçekleştirdiklerinde elde etmiş oldukları sonuçları ev ortamında uygulayarak tek başlarına aşk büyüsü ritüeli yaparak aşk bağı olarak adlandırmakta olduğumuz bağı manevi bir boyut içerisinde kurma fırsatına ve şansına sahiptir.

Bunun için de havas ve ledün ilimleri ile gerçek manada ilgilenmekte olan büyü ritüellerini iyi bir şekilde bilmelidir. Zaten bu ilimlerin dahilinde yer almakta olan büyü ritüellerinin çeşitlerinin çoğu aşk büyülerinden meydana gelmektedir. Etkili bir aşk büyüsünü arayanların evleri dahilinde uygulama fırsatı bulacakları aşk büyüleri de vardır. Bunlar; sabun ile yapılmakta olan aşk büyüsü, fotoğraf ile yapılmakta olan aşk büyüsü, nohut tanesi kullanımı ile yapılmakta olan aşk büyüsü, mercimek ile yapılmakta olan aşk büyüsü, tuz ve mendil aracılığı ile yapılmakta olan aşk büyüsü ve aynı zamanda bez parçası kullanımı ile yapılmakta olan aşk büyüsünün yanı sıra düğüm sayesinde yapılacak olan aşk büyüsüdür. Evleri dahilinde

Okumalısın  Aşk Büyüsü Belirtileri

Hüddam İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

En etkili aşk büyüleri arasında yer almayı başarmış olan ve bu alanda gayet bir şekilde öne çıkmış olan kadim bir esrarengiz uygulama olan aşk büyüsü ritüellerinden biriside Hüddam ile yapılmakta olan aşk büyüsüdür. Hüddam olarak adlandırmakta olduklarımız diğer boyutlar dahilinde görev yapmakta olan ruhani varlıklardır. Bu varlıkların yani hüddamların kullanımı ile birlikte birinin aşk dünyasına ve duygularına tesir edebilmek aslında sanıldığı kadar zor bir eylem değildir. Fakat bu uygulamanın yapıldığı esnada bir takım riskler de mevcuttur.

Hüddam ile doğrudan doğruya bir iletişim kurulacağı için bu iletişim noktasında gerçek anlamda uzman olarak bilinmekte olan tecrübe ve ilim sahibi olan birisinin profesyonel desteğinden faydalanmak bu alanda yapılacak olan en doğru tercih olacaktır. Fakat eğer siz de manevi yön olarak kendinizi kuvvetli addediyor iseniz söz konusu ritüeli başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir ve başarıya ulaşarak Hüddam yardımı ile aşk büyüsünü gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ritüel esnasında sakin olmanız ve soğukkanlı davranmanız çok önemlidir. Öncelikle yer aldığınız oda karanlık bir oda olmalıdır. Ondan sonra yere oturup önünüze bir mendil açtıktan sonra o mendilin bir köşesine tuz bırakın. Sonrasında yüksek ses ile hüddamı çağırmaya ve ondan yardım dilemeye başlayın. Sonrasında mendili katlayın ve bir haftalık süre zarfında kimsenin ulaşamayacağı bir noktada saklayın.

      Ayrıca Mucize Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments