Ana sayfa Aşk Büyüleri Anında Tutan Aşk Büyüsü

Anında Tutan Aşk Büyüsü

1444
2

Anında Tutan Aşk Büyüsü

Aninda Tutan Ask Buyusu - Anında Tutan Aşk Büyüsü
Anında Tutan Aşk Büyüsü

Büyüler insanlık tarihi için bin yıllardır gerçekten büyük bir önem sahibi olmuştur. Kimi insanlar büyüleri işlerinin yolunda gitmesi için kullanırken kimi insanlar da büyüleri hayatlarına birilerini dahil edebilme işlemlerinin kolaylaştırabilmek için kullanır. Bazı insanlar ise büyü ilmini gerçekten kötü amaçlar dahilinde kullanmaktadır.

Aşk büyüsü dendiğinde bir insanın başka bir insanı sevebilmesi adına yapılan büyü akıllara gelmektedir. Pek tabi ki bir büyünün gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan ilimlerin de bilinmesi gerekir. Bu ilimlerin başında ise Havas ve Ledün ilmi gelmektedir. Medyum hocalar tarafından gerçekleştirilen bu aşk büyüleri pek çok insanın hayatını eskisinden daha güzel bir hale getirmek için kullanılmış ve çoğu zaman da başarı ile sonuçlanmıştır.

Aşk Büyüsü Nedir?

images 1 - Anında Tutan Aşk Büyüsü
Anında Tutan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü dendiği zaman dünyanın dört bir tarafından pek çok yıldır uygulanmakta olan ritüeller insanın aklına gelmektedir. Bu ritüellerin yani büyü uygulamalarının asıl ve temel amacı bir insanın başka bir insana karşı bir şeyler hissetmesi yani kısa bir söylem ile aşık olmasıdır. Aşık olan insan bağlanır ve bu bağı da ömür boyu kaybetmez. Bu büyülerin uygulama türleri tamamen manevi açıdan gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda bilmeniz gerekir ki aşk büyülerinin çeşitleri pek çok sayıdadır. Büyülerin geçmiş zamandan günümüze kadar gelmesi de bu ilme sahip olan insanların bu ilim hakkında bir bilgisi olmayan kişilere aktarması neticesinde onlara her şeyi ile birlikte öğretmesi neticesinde gerçekleştirilmiştir. Günümüzde Anadolu coğrafyasında yaşayan insanların bildiği üzere bu coğrafya üzerinde yaşamış olan pek çok kavim ve kültür vardır.

Okumalısın  Cin Aşk Büyüsü

Bu kültürlerin de kendilerine ait olan aşk büyüsü ya da direkt olarak büyü kitaplarının varlığından çok rahat bir şekilde söz edebiliriz. Böyle kitaplar incelendiğinde ise genel olarak görülür ki sadece zamanımız için değil eski zamanlar için de aşk büyüsü çok önemli bir yer tutmaktadır.

Hızlı Bir Şekilde Aşk Büyüsü Tutturmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Aşk büyüsü ritüeli gerçekleştirmek aslında ne sanıldığı kadar zor olan bir eylemdir, ne de sanıldığı kadar kolaydır. Aşk büyüsünün gerçekleştirilebilmesi için öncelikle büyünün hangi çeşidinin uygulanması gerektiği konuşulmalıdır. Çünkü anında sonuç alınmak isteniyorsa eğer büyünün ne olacağı da iyi bir şekilde bilinmelidir. Ayrıca unutmamanız gerekir ki her aşk büyüsü her insanı etkilemez ve medyum hocaları dahil bu işin ehli olan kimseler bu büyüleri bir kişi ya da kişiler üzerinde etkili kılabilmek adına çoğu zaman zorlanabilmektedir.

Öncelikle yapmanız gereken şey büyüleri teker teker denemek ve hangisinin işe yarayacağını bulmanızın ardından onun üstüne yoğunlaşmak olmalıdır. En seri bir biçimde aşk büyüsünü uygulamak amacı taşıyan kimseler ise tercihlerini anında kabul görme özelliği taşımakta olan aşk büyüsü duası ritüelinde bulmaktadırlar. Söz konusu olan bu aşk büyüsü duası ritüelinin başarılı bir sonuç sağlayabilmesi adına ise yapılması gereken uygulama ve işlemler oldukça basit işlemlerdir. Bir kişiyi basit ve hızlı bir şekilde kendisine aşık etmeyi planlayan insanlar beş gün boyunca yatmadan önce bir dua okumalıdır. Bu dua da şöyledir;

‘’ ve elkaytü alayke mehebbeten minni ve li tusniea ala aynı iz temşa uhtuke fetebukulü hel edulluküm ala men yekfululuhu fe racaneke ila ummike key tekerra aynuha ve la tahzenve katelte nefsan fe necceynaka mine gammi ve fetannake futüna kahubillah’’ şekilde olan duadır. Bu duanın düzenli bir şekilde okunması kişinin isteklerine ulaşmasına yardımcı bir etken olacaktır.

Okumalısın  Aşk Büyüsü Belirtileri

Ayrıca Cin Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
erdem
erdem
1 yıl önce

aşk duası konusunda çok araştırma yaptım ve her kapı sizi gösteriyor hocam. nasıl iletişime geçebiliriz sizinle acaba?

Leyla
Leyla
1 yıl önce

Babamın tarafıcok sorunlu.Onların sorunları annemle babamın arasını cok bozmustu sürekliher seye o kadar cok karısıyooardı ki.. Bende dualara basvurdum Araları düzelsin kavgalar sevgiyedönüşsün diye tesirihalkeylediiiiiiiii o kadar iyiler ki suan akrabaalar naparsa yapsın boşşş