Ana sayfa Aşk Duası Ahidname Duası Etkileri

Ahidname Duası Etkileri

1740
0

Ahidname Duası Etkileri

Ahidname Duasi Etkileri - Ahidname Duası Etkileri
Ahidname Duası Etkileri

Aşk büyüsü olarak adlandırmakta olduğumuz büyü ritüeli uygulaması aslında insanların bin yıllardır kullanmakta oldukları bir büyü uygulaması ritüelidir. Netice olarak insanlar birbirilerine karşı duydukları hisleri anlamaya başladıkları günden itibaren böyle bir büyüye ihtiyaç duymaktadır desek her halde yanış bir söylem içerisine girmeyiz. Netice olarak bir insanı seven başka bir insan kesin ama kesin kez onunla kavuşmak isteyecek ve sevgisinin ve de aşkının karşısındaki kişi nazarında değerli olup aynı zamanda o kişiden de aynı karşılıkları almanın hazzını yaşamak isteyecektir.

Bununla birlikte aşk büyüsünün yapılmasındaki amaçlanan asıl duygu çiftlerin birbirlerine gerçek anlamda sadakat ile bağlı olmaları ve birbirlerini çok sevmeleridir. Bununla beraber aşk büyüsü ritüeli sayesinde dağılmak üzere olan evliliklerin kurtulduğu da çok olmuştur. Bu sayede karı ve koca birbirlerine çok iyi bir şekilde bağlanmış ve bu bağlanmanın sonucunda da eğer çocukları var ise o çocuklar da anne ve babanın ayrılığı konusundan hiçbir şekilde etkilenmemiş olacaklardır. Aynı zamanda bu aşk büyüsü ritüelini evli olmayan çiftler uyguladıklarında da ilişkilerinin evlilik kapısına dayandığı konusunu görmemiz zor ve olanaksız olan bir durum kesinlikle değildir.

Ahidname Aşk Büyüsü Nedir?

Bin yıllar öncesinde yazılmış olan kadim kitaplar arasında yer almakta olan aşk büyüleri insanların birbirlerini sevmeleri ve birbirini seven insanların birbirleri ile çok rahat bir şekilde kavuşmalarını amaçlayarak yapılmakta olan bir büyü çeşididir. Bu kadim büyü kitaplarının içerisinden de günümüze kadar bu işi bilen ve ruhani yönden yetenekli olan usta kimselerin bu işi bilmeyen kişilere öğretmesi ve onlara uygulamaları en üst mertebede tevdi etmesi şeklinde olmuştur.

Okumalısın  En Etkili Aşk Duası

Günümüz çağı bir internet çağı olmasından ötürü artık kadim büyü kitaplarının bulunmasına ve içerisinde aşk büyüsü ritüellerinin aranmasına gerek kalmamıştır. Kadim büyü kitaplarının peşinde olan kimseler tamamen medyum hocalar ve kendisini bu işe adamış olan kimselerdir.

Diğer türlü artık günümüz dünyasında bir aşk büyüsü ritüelini internet üzerinden bulmak ve uygulamak da çok kolay bir şekilde yapılacak olan aktiviteler arasında kendisine yer bulmayı başarmıştır. Daha önce de belirtmiş olduğum  gibi aşk büyüsü ritüelinin uygulanmasında taşınan asıl amaç çiftlerin ya da çift olmak isteyen kimselerin birbirlerine olan bağlılıklarını sağlayabilmektir.

Aşk büyüsü ritüelleri işinin ehli olan, nefesi kuvvetli olarak tabir ettiğimiz ve diğer boyutlar içerisinde yer almakta olan canlılar ile iletişim kurma yeti ve yetkisine sahip olan medyum hocalar aracılığı ile yapılmalı ya da bizzat onların desteğine başvurarak yaptırılmalıdır. Netice olarak bu iş söylendiği kadar basit bir iş değildir ve bu işin sonucunda başarılı bir şekilde gerçekleştirilir ise mutlu olacak olan pek çok insan mevcudiyetini korumaktadır.

Aşk Büyüsü Yapıldığında Nasıl Belirtiler Gösterir?

Aşk büyüsü bir insan tarafından başka bir insana uygulandığı zamanlarda bu büyünün etkilerini görmek hiç de zor olmayan bir şeydir. Neticede bu işin adı aşk ve büyünün amacı da aşık etmektir. Bir insan aşık olduğunda nasıl hisler içerisine kapılıyor ise aşk büyüsü ritüelinin uygulandığı insan da aynı duygular içerisine girecektir.

Aşk büyüsü uygulanan işi büyüyü uygulayan kişiyi daha önceden arayıp sormazken şimdi o kişinin telefonlarını susturmayacak ve bununla birlikte o kişiye karşı büyük bir şekilde ilgi duymaya başlayacaktır. Sonucunda ise her şeyi beraber ve birlikte yapma düşüncesi belirecek ve bunun ardından da kişi aşık olduğunu anlayarak büyü yapan kişiye aşkını ilan edecektir.

Okumalısın  12 Saatte Aşk Duası

Cin Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments