Ana sayfa Aşk Duası Adetliyken Okunan Aşk Duası  

Adetliyken Okunan Aşk Duası  

1765
0

Adetliyken Okunan Aşk Duası

Adetliyken Okunan Ask Duasi  - Adetliyken Okunan Aşk Duası  
Adetliyken Okunan Aşk Duası  

Aşk büyüsü bütün insanlık için çok önemli uygulama ritüellerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan bir büyü ritüeline verilen isimdir. Bu büyüyü yaptırmak isteyen insanlar genel anlamda sevdikleri ama karşıdan sevgilerine karşılık göremedikleri için ya da onları bırakıp da giden sevgilileri ya da eşleri için yaparlar.

Bu uygulama ritüellerine başvurmanın genel amacı hislerinin karşılığını bulabilmek ve karşısındaki kişinin de hislerini ona doğru yöneltmesini sağlamaktır. Bin yıllar boyunca yapıla gelen bu aşk büyüsü ritüeli, herhangi bir zaman tabanı ile konuşulamaz. İnsanlar duygularının farkına vardığı günden itibaren böyle bir ritüelin de varlığından söz etmemiz mümkün olacaktır. O nedenden ötürü de aşk büyülerinin kökeni bin yıllar öncesine kadar dayanmaktadır.

Aşk Büyüsü Kime Yapılırsa Hızlı Etki Gösterir

Uzak bir noktada bulunmakta olan bir insana aşk büyüsü yapılması adına evin içerisinde tek bir başınıza dikkat etmenizin önemli olduğu nokta ve hususların mevcut olduğunu bilmenizi isterim. Bununla birlikte öncelik olarak karşısında büyü yapmak istediğiniz kişinin bekar bir erkek olup olmadığı da önemli olan hususların arasında kendisini göstermektedir. Aynı zamanda bekar erkeklere yönelik olduğu gibi bir evlilik içerisinde bulunmakta olan kadın ya da erkek fark etmeksizin kişilere yapılması planlanan bir aşk büyüsü konusunda da oldukça dikkatli bir şekilde davranılmalıdır.

Öncelikle bu aşk büyüsünün manevi ve ruhsal yönden yetenek sahibi olan ve aynı zamanda havas ve ledün ilimleri ile yakın alaka kurmakta olan irfan ve ilim sahibi işinin ehli medyum hocalar tarafından yapılması gereklidir. Bu şekilde büyünün tutma oran ve olasılığı da artacaktır. Söz konusu olan bu medyum hocalar halk arasında aslında nefesi kuvvetli olarak tanınıp bilinen kimselerden oluşmaktadır.

Okumalısın  Aşk Vefki Nedir?

Ama tek farkları aşk büyüsü ve diğer büyü işlemlerinden oldukça anlıyor olmaları ve diğer boyutta yaşamakta olan canlılarla iletişim kurabilme özelliklerinin olmasıdır. Tüm bunlar ile beraber sevdiklerinin aracılığı sayesinde sahiplenmiş ve aşklarına karşılık aramak isteyen kişiler de tarihi bin yıllar öncesine dayanmakta olan kadim büyü kitapları dahilinde bulunmakta olan sihirli tılsımları bilmelilerdir.

Kitaplar içerisinde yer alan uygulamalar doğru adım ve gereçler ile gerçekleştirdiği takdirde büyü yaptırma konusunda bir düşüncesi olan ya da direkt olarak kendisi büyü yapmak isteyen kimseler bunu kolay bir biçimde başarabilecektir. Günümüzde o kitaplara ulaşamayacağınızı bilmenizi isterim. Ancak yapmanız gereken şey bir medyum hocasından ya da internet üzerinden ulaşabildiğiniz kadar kaynağa ulaşmak yolu ile bilgi sahibi olmaktır.

Adetliyken Aşk Büyüsü Neden Yaptırılır?

Bazı insanlar kendilerinin çok sevdikleri kişiler tarafından sevilmediklerini düşünmektedirler. Hal böyle olunca da aşkına bir karşılık bulamayan insanlar kendilerini acayip şekilde kötü hissederler. Aşkına karşılık bulamadığı konusunda bir fikre kapılan insan ise bu nedenden ötürü bir aşk büyüsünün yapılması neticesinde hayatına girmesi istediği kişiye karşı bir büyü yapar ve aslında karşılıklı olarak bir çözüm üretir.

Uzun platonik oluşların neticesinde bir büyüyü çare olarak görüp ardından bunu uygulamayı düşünen kimseler aslına haksız sayılmazlar. Aynı zamanda bir ilişki içerisinde olan kimseler de aşk büyüsü uygulama ritüeline başvurabilmektedirler. Bunun nedeni de ilişkideki karşı tarafın ilgisinin az olduğunu düşünmek ve bu ilgi azlığını hem kapatmak ve hem de karşı tarafın ilgisi onda değil de başka bir noktada ise onu tekrardan üzerine toplayabilmektir. Yani uzun lafın kısası aslında aşk büyüsü ilişkiler içerisinde de yapılabilmekte olan bir büyüdür.

Suya Okunan Muhabbet Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments