Ana sayfa Aşk Büyüleri Adet Kanıyla Aşk Büyüsü

Adet Kanıyla Aşk Büyüsü

1180
0

Adet Kanıyla Aşk Büyüsü

Adet Kaniyla Ask Buyusu - Adet Kanıyla Aşk Büyüsü
Adet Kanıyla Aşk Büyüsü

Adet kanının kullanımı ile birlikte bir aşk büyüsü ritüeli icra etmek icra edilen erkeğin kendisine bağlanmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte adet kanıyla icra edilmekte olan aşk büyüleri icra edilirken kişi sadece kendisine ait olan adet kanını kullanmalıdır. Büyü ritüellerini gerçekleştirilirken uyulması gerekli olan çeşitli kuralların olduğunu da bilmenizi isterim. Bununla birlikte bu kurallara ve ritüellere tam olarak riayet edip ardından büyüyü bu şekilde gerçekleştirdiğiniz takdirde büyü icrasının gerçek anlamda çok iyi sonuçlar vereceğini de kendi gözlerinizle görebileceksiniz.

Bununla birlikte bu noktada her farklı büyü türü için ayrı bir püf noktası bulunmaktadır. Söz konusu olan bu püf noktalarına büyük önem ve özen göstermek gerekir. Bununla beraber püf noktalarını bilerek icra etmiş olduğunuz diğer büyülere nazaran çok daha fazla şekilde etkisini göstermeyi başaracaktır. Bununla beraber söz konusu bu büyülerin çok eski zamanlardan beri kullanılmaktır. Ayrıca adet kanının kullanımı ile icra edilmekte olan aşk büyüleri çok etkili olan bir büyüdür ve çok dikkatli yapılması gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Adet kanı büyüsü ritüeli etkisini çok kısa bir süre içerisinde gösterebilir fakat bu büyü ritüelinin etkisini gösterme zamanı da her insan için aynı süre içerisinde olmayabilir. Bununla beraber bu büyü ritüeli alanında uzman olarak bilinmekte olan bir medyum hocası tarafından icra edilmişse bu büyüler gerçek anlamda çok iyi etkiler gösterecektir. Ayıca pek çok zaman iyi büyü olarak bildiğimiz büyü çeşitleri bir ya da iki gün içerisinde etkisini göstermesi ile de bilinmektedir.

Okumalısın  Kırmızı Mum İle Yapılan Aşk Büyüsü
images 2 - Adet Kanıyla Aşk Büyüsü
Adet Kanıyla Aşk Büyüsü

Bununla birlikte bir takım büyüler içerisinde erken bir zaman içerisinde sonuç alma durumu mümkün olmamaktadır. Ayrıca özellikle de karşınızda yer almakta olan insanın bir sevgilisi ya da eşi var ise aşk büyüsü ritüellerinin çok daha geç sonuçlar verecektir. Eğer büyü ritüelleri icra etme amacını taşıdığınız insanın bir sevgilisi ya da eşi var ise bu durumu mutlaka ama mutlaka büyü icrasını gerçekleştirecek olan medyum hocasına bildirmeniz de gerekmektedir.

Bu kişiler adına icra edilecek büyü ritüellerinin farklı yöntemlerle yapılması gerekecektir. Bununla birlikte birtakım kimselerin de üzerinde kötü enerji yükleri birikmiş durumda olabilir. Bu insanlar büyü ritüelinin etkisini kolay bir biçimde görebilmeleri adına en az kırk gün kadar bir süre beklemeleri gerekecektir.

Bez İle Adet Kanı Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?

Bez kullanımı sayesinde icra edilmesi planlanmakta olan adet kanı büyüsü ritüelini uygulamak çok eski zamanlardan beri bilinen ve kullanılan bir büyü ritüeli çeşidi olarak da kendisini göstermektedir. Bununla birlikte bu büyü uygun bir biçim dahilinde icra edildiği takdirde büyü icrası gerçekleştirilmiş olan kişi büyüyü yapan kişinin peşinden asla düşmeyecektir ve ondan asla ama asla ayrılmak istemeyecektir.

Bununla birlikte büyüye maruz kalmış olan insan mümkün olan her vaktini kendisine büyü yaptırmış olan insanla geçirmek ister. Ayrıca bu büyü ritüelini icra etmek adına büyüyü kimin üstünde gerçekleştirmeyi düşüyorsanız o kişinin giysilerinden bir parça kumaş kesmeniz de gerekli olacaktır. Burada iki parça kumaşa ihtiyacınız olacağını bilmenizi isterim. Bu kumaşların üzerin adet kanınızı sürecek ve sonrasında öbür kumaş parçasını ise temiz bırakacaksınız .bununla beraber kumaş parçaları ayrı ayrı evlerde bulunan saksıların içerisine gömülür ve ritüel tamamlanır.

Anında Tutan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments