Ana sayfa Aşk Duası 12 Saatte Aşk Duası

12 Saatte Aşk Duası

3040
4

12 Saatte Aşk Duası

12 Saatte Ask Duasi - 12 Saatte Aşk Duası
12 Saatte Aşk Duası

Platonik olarak aşık olduğunuz insanın size de aynısı hisleri beslemesini istemeniz halinde yapmanız lüzumlenen işlemler vardır. Bilhassa aşk dualarının okunması ile hızlıca dilediğiniz bireyin size aşık olmasını sağlamış olursunuz. Bu duaların kalpten tek şeklinde okunmasından ardından sevdiğiniz insan size deliler gibi bağlanır ve hep sizinle beraber yan yana olmak ister.
12 vakitte etkisini gösteren aşk dualarının istenilen vakitte ve sayıda okunmasından ardından dilediğiniz bireyin kalbine sizin aşkınız düşer. 12 vakitte tesirli olan aşk dualarının gün içerisinde 3 kez okunması gerekir. Bu arada bu duanın abdesti tek şeklinde okunması tavsiye edilir.

Aşk Duaları Nasıl Edilmeli?

12 vakitte etkisini gösteren aşk dualarının okunmasında ilgi edilmesi lüzumlenen noktalar vardır. Bilhassa bu noktalara ilgi edildiği vakit aşk duaları derhal etkisini gösterir ve duayı eden bireyin muradına ermesine yardımcı olur. Aşk dualarının okunmasının suskun ve kimsenin bulunmadığı bir yerde yapması gerekir.

Bununla beraber bu duanın kalpten bir şeklinde okunarak Allah’a sığınılması gerekir. Bu arada aşk duasının 3 gün süresince peş peşe okunması gerekir. Tüm bu koşulların adına getirilmesinden ardından edilen dualar derhal kabul gerçekleşir ve seven aşıklar edebiyete kadar beraber neşeli bir şeklinde yaşamaya başlar. Dileyen herkes platonik aşklarına mukabil bulmak için aşk dualarını istenilen şartlara makul olarak okuyabilir.

Aşk Duaları Ne Zaman Tutar?

indir 3 - 12 Saatte Aşk Duası
12 Saatte Aşk Duası

Aşk dualarının kabul olmasında belirlenmiş bir vakit vardır. Bu duaların istenilen sayılarda ve zaman okunmasından ardından edilen dualar derhal kabul olur.  Aşk duası her sabah geceleri yatmadan evvel okunmasından ardından dua  derhal etkisini gösterir ve aşık olmasını dilediğiniz insan deliler gibi size bağlanır.

Okumalısın  Aşk Vefki Nedir?

Bunun dışında aşk dualarının kabul olmasında edilen niyetin de doğru ve samimi bir şeklinde bişi gerekir. Duaların okunmasından derhal ardından edilen niyetler 12 vakitte tesirli olan aşk duasının tesirlerini göstermesine yardımcı olur. Bu sebepten aşk dualarının istenilen vakitte ve sayıda okunması neticesinde etkisini göstermesi beklenir. Bu arada aşk dualarının derhal kabulu için kesinlikle duaların abdestli bir şeklinde okunması gerekir.

Aşk Dualarının Kuvveti

Aşk dualarının gücü epey fazladır. Ama bu duaların kalıcı bir tesir yaratması için defalarca kez dua okuma işlemlerinin yapması gerekir. Bu arada aşk dualarının tesirli bir şeklinde netice göstermesinde her vakit içten ve samimi bir şeklinde duaların edilmesi gerekir. Kalpten gelen her dua Tanrı doğrulusunda ivedi kabul gerçekleşir ve fazla zaman etkisini savunmaya devam eder.

Bu sebepten aşk dualarının tesirinin epey kuvvetli olması ve duanın kalıcı bir tesire sahip olması için kesinlikle duaların her sabah sıklıkla okunmasında fayda vardır.
Bunun dışında duaların abdestli bir şeklinde okunması da tesirli neticeler göstermesine yardımcı olur. Dileyen herkes aşk dualarını usulüne makul olarak okuyup istedikleri insanları kendilerine aşık edebilir.

Birini Hemen Aşık Etme

Birini derhal aşık etmek için uygulanması istenilen yöntemler vardır. Bilhassa aşk dualarının derhal neticeler vermesinden kaynaklı aşık olmasını dilediğiniz şahsa aşk duasını okuyarak hızlıca ve tesirli tek şeklinde kendinize aşık edebilirsiniz. Aşk duaları epey fazladır.

Bu duaların okunmasından evvel kesinlikle işinde uzman olan medyumlara gittikçe size aşık olmasını dilediğiniz şahsa ideal olan aşk duasını seçip okumanız gerekir. Böylece uzman ellerle hangi duanın henüz doğru olduğunu ve sebep okunması gerekliliğini öğrenmiş olursunuz.

Nişanlıma Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
nermin
nermin
1 yıl önce

bu kadar hızlı etkili olacağını hiç düşünmemiştim hocam Allah razı olsun senden hemen etkisi gösterdi dua

rıza
rıza
1 yıl önce

beni sevmeyen birine aşk duası okusak gerçekten 12 saatte tutup benden hoşlanır mı? eğer böyleyse hocam size hemen ulaşmak istiyorum

Şule
Şule
1 yıl önce

Dualar konusunda sadiye HOCAMI tek geçerim.Aşırı derecede mükkeml.Direkt etki böylesi yok.Denedik yani daha önce de başka hocalar.Param hep boşa gitti.Şadiye HOCAM ile mümkünatııı olmayan adamı kendime aşık ettimmm.